ଦେଶ ଦୁନିଆ

ବଲିଉଡ୍ ଅଭିନେତା ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଙ୍କ ମା ଙ୍କ ଦେହାନ୍ତ, ଶୋକ ରେ ଅକ୍ଷୟ କହିଲେ କି…

ଅଭିନେତା ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ମା ଅରୁଣା ଭାଟିଆଙ୍କ  ଦେହାନ୍ତ ହୋଇଛି। ନିକଟରେ ତାଙ୍କ ମା ଅସୁସ୍ଥ ହେବା ପରେ ବଲିଉଡ ତାରକା ବ୍ରିଟେନରୁ ଭାରତକୁ ଫେରିଥିଲେ। ସେ ମୁମ୍ବାଇର ହିରାନନ୍ଦାନୀ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଆଇସିୟୁରେ ଥିଲେ। ତାଙ୍କ ମା’ଙ୍କ ଦେହାନ୍ତ ବିଷୟରେ ସୂଚନା ଦେଇ ଅଭିନେତା ଟ୍ୱିଟ୍ କରି କହିଛନ୍ତି,

akhshay kumar mom

ତେବେ ତାଙ୍କ ମା ଙ୍କ ଶବ ନିକଟ ରେ ପତ୍ନୀ ଙ୍କ ସହ ଉପସ୍ଥିତ ଅଛନ୍ତି ଆଉ ତାଙ୍କ ବାପା ଙ୍କ ଦେହାନ୍ତ ବହୁ ବର୍ଷ ପୂର୍ବେ ହେଇ ସାରିଥିଲା, ଯାହା ସେ ଆଗରୁ ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି

“ସେ ମୋର ମୂଳ ଦୁୁୁଆ ଥିଲେ। ଏବଂ ଆଜି ମୁଁ ମୋର ଅସ୍ତିତ୍ୱର ସମୟ ରେ ଏକ ଅସହ୍ୟ ଯନ୍ତ୍ରଣା ଅନୁଭବ କରୁଛି | ମୋର ମା ଅରୁଣା ଭାଟିଆ ଆଜି ସକାଳେ ଶାନ୍ତିପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବରେ ଏହି ଦୁନିଆ ଛାଡି ଅନ୍ୟ ଦୁନିଆରେ ମୋ ବାପାଙ୍କ ସହ ମିଳିତ ହେଲେ | ମୁଁ ଏବଂ ମୋର ପରିବାର ଏହି ସମୟ ଦେଇ ଗତି କରୁଥିବାରୁ ମୁଁ ତୁମର ପ୍ରାର୍ଥନାକୁ ସମ୍ମାନ କରେ | ଓମ୍ ଶାନ୍ତି। ”

ଅକ୍ଷୟ ଙ୍କ ମା ଙ୍କ ଆମର ଆତ୍ମା ଶାନ୍ତି ପାଉ ତାହା ଆମେ ଭଗବାନ୍ ଙ୍କ ନିକଟ ରେ ପ୍ରାର୍ଥନା କରୁଚୁ, ଓମ୍ ଶାନ୍ତି

ଏହି ଅଭିନେତା ବ୍ରିଟେନରେ ତାଙ୍କର ଆଗାମୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ମିଶନ୍ ସିଣ୍ଡରେଲା ପାଇଁ ସୁଟିଂ କରୁଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ମାଙ୍କୁ ଡାକ୍ତରଖାନା ନିଆଯିବା ପରେ ସୋମବାର ଘରକୁ ଫେରିବାକୁ ପଡିଥିଲା। ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ ସେ ତାଙ୍କ ମା’ଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ଏକ ଖବର ସେୟାର କରିଥିଲେ ଏବଂ ପ୍ରାର୍ଥନା ପାଇଁ ତାଙ୍କର ଶୁଭେଚ୍ଛୁମାନଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଧନ୍ୟବାଦ ଜଣାଇଥିଲେ। “ମୋ ମା’ଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପାଇଁ ତୁମର ଚିନ୍ତାରେ ଶବ୍ଦଠାରୁ ଅଧିକ ସ୍ପର୍ଶ କରାଯାଇଛି | ଏହା ମୋ ଏବଂ ମୋ ପରିବାର ପାଇଁ ବହୁତ କଠିନ ଘଣ୍ଟା | ତୁମର ପ୍ରତ୍ୟେକ ପ୍ରାର୍ଥନା ବହୁତ ସାହାଯ୍ୟ କରିବ ବୋଲି ଅକ୍ଷୟ ଲେଖିଛନ୍ତି।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *