ବୁଲିବାକୁ ଯିବା କହି ମୋତେ ବୁଦା ମୂଳକୁ ଟାଣି ନେଲା,ମୋର ସବୁ ଖୋଲିକି ଖାଇଗଲା!!

 

ନମସ୍କାର ପାଠକ ବନ୍ଧୁ। ବନ୍ଧୁଗଣ ବର୍ତ୍ତମାନର ଡିଜିଟାଲ ଦୁନିଆରେ ଦେଶ ବିଦେଶରେ ଘଟୁଥିବା ସମସ୍ତ ଘଟଣା ଗୁଡିକ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି ଆଉ ଏସବୁ ଘଟଣା ଗୁଡିକୁ ଲୋକମାନେ ଯେକୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ରହି ଅତି ସହଜରେ ଦେଖି ପାରୁଛନ୍ତି।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଏମିତି ଅନେକ ଲୋକ ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁ ମାନେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ମାଧ୍ୟମରେ ନିଜର ମନୋରଞ୍ଜନ କରିପାରୁଛନ୍ତି। ଆଉ କିଛି ଲୋକ ଏପରି ବି ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁ ମାନେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ମାଧ୍ୟମରେ ଲୋକ ମାନଙ୍କ ମନୋରଞ୍ଜନ କରାଇ ଅତି ସହଜରେ ଫେମସ ହୋଇ ପାରୁଛନ୍ତି।

ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ପ୍ରେମ ଏକ ପବିତ୍ର ସମ୍ପର୍କ ଅଟେ। ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟରେ ପ୍ରେମରେ କୌଣସି ପବିତ୍ରତା ନାହିଁ ଯଦି ଅଛି ତ କେବଳ ଛଳନା, ଧୋକା, ଏବଂ ପ୍ରତାରଣା।

କେବଳ ସେତିକି ନୁହେଁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟର ପ୍ରେମ କେତେଙ୍କର ଜୀବନ ମଧ୍ୟ ନେଇଛି ତାହାର କୌଣସି ହିସାବ ନାହିଁ। ପ୍ରେମରେ ପାଗଳ ଆଜିର ଯୁବ ପିଢି ହିତାହିତ ଜ୍ଞାନ ଭୁଲି ଯାଉଛନ୍ତି। ସେମାନେ କିଛି କରିବାକୁ ମଧ୍ୟ ପଛାଉ ନାହାଁନ୍ତି।

ପ୍ରେମରେ ପଡିବା ପରେ ଯୁବକ ଯୁବତୀ ମାନେ ନିଜ ଉପରୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ହରାଇ ବସୁଛନ୍ତି ଏବଂ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ରଖୁଛନ୍ତି। ତେବେ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ଅନୈତିକ ଭାବରେ ରଖୁଥିବା ସମୟରେ

ପ୍ରେମୀ ଯୁଗଳ ଅନେକ ସମୟରେ ଧରା ପଡ଼ିଥାନ୍ତି ଏବଂ ଲୋକ ଲୋଚନକୁ ମଧ୍ୟ ଆସିଥାନ୍ତି। ତେବେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟରେ ଏହିଭଳି ଏକ ଭିଡ଼ିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଖୁବ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି।

ଭାଇରାଲ ହେଉଥିବା ଭିଡ଼ିଓରେ ଆପଣ ଜଣେ ଯୁବକ ଏବଂ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ପାଇବେ। ଦୁଇ ପ୍ରେମୀ ଯୁଗଳ ପ୍ରେମରେ ପଡିବା ପରେ ରୋମାନ୍ସ ପାଇଁ ଜଙ୍ଗଲରେକୁ ଚାଲି ଆସିଥିଲେ। ତେବେ ଦୁହେଁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ହରାଇ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ଆଡକୁ ଅଗ୍ରସର ହେଉଥିଲେ ତେବେ

ଏହି ସମୟରେ କିଛି ଯୁବକ ମାନେ ସେମାନଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ପାଇଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କର ଭିଡ଼ିଓ କରିବାକୁ ଲାଗିଥିଲେ। ତେବେ ପ୍ରଥମେ ଯୁବତୀ ଜଣକ ଲୋକମାନଙ୍କ ଉପରେ କ୍ରୋଧରେ କଥା ହେଉଥିଲେ। ଯାହାର ଭିଡିଓ ବର୍ତ୍ତମାନ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଖୁବ୍ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି।

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top