ଲୁଚିକି ୩ୟ ବିବାହ କଲା ବେଳେ ସ୍ବାମୀ କୁ ରଙ୍ଗେ ହାଥ ଧରିଲା ଦ୍ଵିତୀୟ ସ୍ତ୍ରୀ ଆଉ ତାପରେ ହେଲା ହଂଗାମା

ପାକିସ୍ତାନର କରାଚିର ଉତ୍ତର ନିଜାମାବାଦ ଅଞ୍ଚଳରେ ଜଣେ ବର ତୃତୀୟ ଥର ବିବାହ କରିବାକୁ ଯାଉଥିବାବେଳେ ତାଙ୍କ ପ୍ରଥମ ପତ୍ନୀ ତାଙ୍କୁ ପିଟିଥିଲେ। ପାକିସ୍ତାନୀ ଗଣମାଧ୍ୟମ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ବର ବିବାହ ସ୍ଥଳରେ ଜବରଦସ୍ତ ପ୍ରବେଶ କରି ତାଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ କରି ବର ପୋଲିସ ନିକଟରେ ମାମଲା ଦାୟର କରିଛି। ବରକୁ ଗିରଫ କରିବାର କୌଣସି କାରଣ ନାହିଁ ବୋଲି ପୋଲିସ କହିଛି। ଏଭଳି ନାଗରିକ ମାମଲା ସହ ଜଡିତ କୋର୍ଟରେ ଆଶ୍ରୟ ନେବାକୁ ଉଭୟ ପକ୍ଷଙ୍କୁ ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଇଛି। ଆଉ ପୋଲିସ ସେମାନଙ୍କୁ ଚ୍ଛାଡ଼ି ଦେଇଛି

ପୋଲିସ କହିଛି ଯେ ବର ଆହତ ହୋଇ ଆକ୍ରମଣକାରୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଆଇନଗତ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଚାହୁଁଥିବାରୁ ତାଙ୍କୁ ମେଡିକାଲ-ଆଇନଗତ ଔପଚାରିକତା ପାଇଁ ଡାକ୍ତରଖାନା ପଠାଯାଇଛି। ବର ଗଣମାଧ୍ୟମକୁ କହିଛନ୍ତି, ସେ ମୋର ପ୍ରଥମ ପତ୍ନୀ। ତାଙ୍କ ସହ ମୋର ସମ୍ପର୍କ ସମାପ୍ତ ହୋଇଛି | ନିକଟରେ ଏହା ଘଟିଛି | କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଏକ ଆଇନଗତ ନୋଟିସ୍ ପଠାଇବି ଏବଂ ମୋର ଓକିଲ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ସହ କଥା ହେବେ ,ସେ ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ ଥିଲା ଏବେ ନାହିଁ ତେଣୁ ସେ କିଏ ମତେ ହାତ ଉଠେଇ ମାରିବ, ମୁ ମାଫ କରିବିନି ଆଉ ତାକୁ ଜେଲ ପଠାଇବି

କିନ୍ତୁ ପତ୍ନୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ସ୍ଵାମୀ 2018 ମସିହାରେ ଗୁପ୍ତ ଭାବରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ସେହିଭଳି ତୃତୀୟଟି କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ରଙ୍ଗେ ହାତ ଧରାପଡିଛନ୍ତି। ପାକିସ୍ତାନରେ ମୁସଲିମ୍ ଫ୍ୟାମିଲି ଲ ’ଅର୍ଡିନାନ୍ସ 1961 ଅନୁଯାୟୀ ଯେକୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତି ପୁନର୍ବାର ବିବାହ କରିବା ପାଇଁ ପ୍ରଥମ ପତ୍ନୀଙ୍କଠାରୁ ଲିଖିତ ଆକାରରେ ଅନୁମତି ନେବା ଆବଶ୍ୟକ। ହେଲେ ସେ ମତେ ପଚାରି ନାହାନ୍ତି, ଆଉ ମୁଁ ଯେତେବେଳେ ଜାଣିଲି ସେତେବେଳେ ତାଙ୍କୁ ଅଟକାଇ ଥିଲି ହେଲେ ସେ ମୋତେ ଗାଳି କଲେ ଆଉ ମୁଁ ବି ତାଙ୍କ ବାହାଘର ଭାଙ୍ଗିଲି

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top