ରାଜ୍ୟ ଖବରSpecial Report

ପୋଲିସ ବାବୁଙ୍କ ରାସଲୀଳା ଭିଡିଓ ଭାଇରଲ, ପୋଲିସ କହୁଛନ୍ତି ଭିଡିଓରେ କିଛି ସ୍ପଷ୍ଟ ଦେଖା ଯାଉନି

ନୀୟ ଷ୍ଟାଡିୟମର ବ୍ୟାଡମିଣ୍ଟନ ହଲର ଏକ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି। ଯେଉଁଥିରେ ଜଣେ ଯୁବକ ଏବଂ ଝିଅ ଏକ ଆପତ୍ତିଜନକ ଅବସ୍ଥାରେ ଦେଖାଯାଏ | ଯୁବକଙ୍କୁ ପୋଲିସ କର୍ମଚାରୀ ଭାବେ କୁହାଯାଉଛି। ଝିଅ ବିଷୟରେ କୁହାଯାଉଛି ଯେ ସେ ଜଣେ ଖେଳାଳୀ | ଯଦିଓ ଏହି ଭିଡିଓ ବହୁ ଦୂରରୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହୋଇଛି, ତେଣୁ ଚେହେରା ସ୍ପଷ୍ଟ ନୁହେଁ | ନାଇଡୁନିୟା ଏହି ଭିଡିଓର କୌଣସି ପ୍ରକାରକୁ ସମର୍ଥନ କରନ୍ତି ନାହିଁ | ଏଥି ସହିତ, ଯେଉଁ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସମ୍ପୃକ୍ତି ଏହି ଭିଡିଓରେ ଅଛି ବୋଲି ବିଶ୍ୱାସ କରାଯାଏ, ସେ ମଧ୍ୟ ଏହାକୁ ଅସ୍ୱୀକାର କରିଛନ୍ତି।

ସ୍ଥାନୀୟ ଷ୍ଟାଡିୟମର ବ୍ୟାଡମିଣ୍ଟନ ହଲ୍ର ଏକ ଭିଡିଓ ଥିବା ନେଇ ମଧ୍ୟ ଆଲୋଚନା ହେଉଛି। ଏଥିରେ ଦେଖାଯାଇଥିବା ଝିଅଟି ଜଣେ ଖେଳାଳୀ ଏବଂ ଏହି ଭିଡିଓ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ସୁଟିଂ କରାଯାଇଛି | ଏହି ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବା ନେଇ ପୋଲିସ ବିଭାଗରେ ଅନେକ ଆଲୋଚନା ହେଉଛି। ଏଥିସହ ଯେଉଁ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ଭିଡିଓ ଉପରେ ଆଲୋଚନା ହେଉଛି ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏହି ଭିଡିଓଟି ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ନକଲି, ଏଥିରେ କିଛି ସ୍ପଷ୍ଟ କରାଯାଇ ନାହିଁ। ଏଥିସହିତ ଏସପି ଅମନ ସିଂ ରାଠୋର କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏହି ଭିଡିଓ ସ୍ପଷ୍ଟ ନୁହେଁ ଏବଂ ସମ୍ପୃକ୍ତ ଅଧିକାରୀଙ୍କ କୌଣସି ଚିତ୍ର ଏହି ଭିଡିଓରେ ସ୍ପଷ୍ଟ ଦେଖାଯାଉ ନାହିଁ। ଆପଣଙ୍କୁ କହି ରଖୁଛୁ ଯେ ଏହି ଭିଡିଓଟି ବହୁ ଦୂରରୁ ନିଆଯାଇଛି ଏବଂ କିଛି ସ୍ପଷ୍ଟ ଭାବରେ ଦୃଶ୍ୟମାନ ହେଉନାହିଁ | ଭିଡିଓଟି ଝିଅର ପୁରୁଣା ବନ୍ଧୁଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିବା ଆଲୋଚନା ହୋଇଛି। ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ, ଯେଉଁ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ଭିଡିଓ କୁହାଯାଉଛି, ସେ ଭିଡିଓ ଯାଞ୍ଚ କରିବାକୁ ସାଇବର ସେଲକୁ କହିଛନ୍ତି।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *