ରାଜ୍ୟ ଖବରଭାଇରାଲ ଭିଡିଓ

ମଣିଷ ପରି ଦେଖାଯାଉଛି ଏହି ମାଛ , ଯିଏ ଏହି ଭିଡିଓ ଦେଖୁଛି ସେ ହୋଇଯାଉଛି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ

ଏହି ଦୁନିଆ ଅଜବଗଜବ ଜିନିଷରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ | ଏଠାରେ ତୁମେ କିଛି କହିପାରିବ ନାହିଁ କେତେବେଳେ, କ’ଣ ଦେଖିବ ବୋଲି ? ବେଳେବେଳେ ଏପରି ଜିନିଷ ଆମ ସାମ୍ନାକୁ ଆସେ, ଯାହାକୁ ବିଶ୍ୱାସ କରିବା କଷ୍ଟକର | ଏପରି ଏକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି, ଯାହା ଦେଖିବା ପରେ ଲୋକମାନେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି | କାହିଁକି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେବ ନାହିଁ ଯେ ଜିନିଷଟି ଏହିପରି ଅଟେ? ଏକ ମାଛ ଆଗରୁ ଠିକ୍ ‘ମାନବ’ ପରି ଦେଖାଯାଏ | ବର୍ତ୍ତମାନ ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି ଯେ ଏକ ମାଛ କିପରି ମଣିଷ ପରି ଦେଖାଯାଏ? ଏହି ପ୍ରଶ୍ନଗୁଡ଼ିକ ଲୋକଙ୍କ ମନରେ ମଧ୍ୟ ଉଠିଛି | କିନ୍ତୁ, ସେହିଭଳି କିଛି ଭିଡିଓରେ ଦେଖାଯାଉଛି |

ଏହି ଦୁନିଆରେ ଏପରି ଅନେକ ଅଦ୍ଭୁତ ଜିନିଷ ଅଛି, ଯାହାର ରହସ୍ୟ ଆଜି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସମାଧାନ ହୋଇନାହିଁ | ବେଳେବେଳେ ବୈଜ୍ଞାନିକମାନେ ମଧ୍ୟ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଆନ୍ତି | ବର୍ତ୍ତମାନ କେବଳ ଏହି ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ, ଏକ ମାଛ ପୋଖରୀରେ ଗାଧୋଉଥିଲା | କିନ୍ତୁ, ଯେତେବେଳେ ସେ କୂଳରେ ପହଞ୍ଚିଲେ, ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କୁ ଦେଖି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଗଲେ | ମାଛର ଚେହେରା ଠିକ୍ ‘ମଣିଷ’ ଭଳି ଥିଲା | ଏହି ମାଛ ଦେଖିବା ପରେ ସମସ୍ତେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଗଲେ ଯେ ଏହାର ସତ୍ୟତା କ’ଣ? କିନ୍ତୁ, ଏହାର ରହସ୍ୟ ସମାଧାନ ହୋଇପାରିଲା ନାହିଁ |

ମାଛର ବାସ୍ତବତା କ’ଣ?

ଭିଡିଓ ଦେଖି ଆପଣ ନିଶ୍ଚୟ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଥିବେ | ଯିଏ ଏହି ମାଛ ଦେଖିଲା ସେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଗଲା | ଏହି ଭିଡିଓ ଟ୍ୱିଟରରେ ‘@ ବାଙ୍ଗିନ୍ ଟ୍ୱିଟ୍’ ନାମକ ଏକ ଆକାଉଣ୍ଟ୍ ସହିତ ସେୟାର କରାଯାଇଛି। ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ଭିଡିଓ ଲୋକମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି ଏବଂ ଉପଭୋକ୍ତାମାନେ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱରେ ପଡୁଛନ୍ତି ଯେ ଏହାର ସତ୍ୟତା କ’ଣ? କେହି କେହି କୁହନ୍ତି ଏହା ହେଉଛି ଫୋଟୋଶପ୍ ର ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ | କେହି କେହି କୁହନ୍ତି ଏହା ଏକ ପୁରୁଣା ବିଷୟ ଯାହା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପୁଣି ଥରେ ପ୍ରଚାରିତ ହେଉଛି | କିନ୍ତୁ, ଲୋକମାନେ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ଏବଂ ଏହା ଉପରେ କ୍ରମାଗତ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଉଛନ୍ତି |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *