ଟିଭି ରେ ବ୍ରା ନ ପିନ୍ଧି ନିଉଜ ପଢନ୍ତି ଏହି ଦେଶ ରିପୋର୍ଟର , ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଯଦି ଆପଣ ଭାବୁଥିବେ ଯେ ଆମର ସମ୍ବାଦ ଉପସ୍ଥାପକମାନେ ପିନ୍ଧିଥିବା ଛୋଟ ଛୋଟ ଡ୍ରେସ ସହିତ ଆମେ ଭାରତୀୟମାନଙ୍କ ହୃଦୟ କୁ ଧକ୍କା ଦେଇଛୁ  ତେବେ ଆପଣ ଆଲବେନିଆକୁ ଦେଖି ନାହାଁନ୍ତି! ଆଲବାନିଆ ଟିଭି ନ୍ୟୁଜ୍ ଚ୍ୟାନେଲଗୁଡିକରେ ଏହି ପ୍ରତିଯୋଗିତା ଏତେ ଅଧିକ (କିମ୍ବା ବୋଧହୁଏ ଏହା କେବଳ ସେହି ବ୍ୟକ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ଟିଭି ଥିଏଟର ସହିତ ଏତେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିଛନ୍ତି ଯେ ସେମାନେ ଏହାକୁ ସବୁଦିନ ପାଇଁ ଛାଡି ଦେଇଛନ୍ତି) ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ଖବର ଉପସ୍ଥାପନ କରିବାକୁ ଅର୍ଦ୍ଧ ନଗ୍ନ ଟିଭି ଉପସ୍ଥାପିକାଙ୍କୁ ନିଯୁକ୍ତି ଦେଉଛନ୍ତି

ନ୍ୟୁଜ୍ ସୋ କୁ ଉପଯୁକ୍ତ ଭାବରେ ‘ନଗ୍ନ ସତ୍ୟ’ ନାମରେ ନାମିତ କରାଯାଇଛି ଏବଂ ଏଥିରେ ଉଲଗ୍ନ ଉପସ୍ଥାପିକା ଅଛନ୍ତି – କିମ୍ବା ବ୍ରା ଏବଂ ଟପ୍ ବିନା ଆଟଲେଷ୍ଟ୍ ଉପସ୍ଥାପିକା ଅଛନ୍ତି, କେବଳ ଖବର ପଢିଲା ବେଳେ ଏକ ଜ୍ୟାକେଟ ପିନ୍ଧି ଆଙ୍କର କରନ୍ତି, Zjarr TV, ଟିଭି ଚ୍ୟାନେଲ ଯିଏ ଗତ ବର୍ଷ ପ୍ରଥମେ ସେମି-ନଗ୍ନ ମଡେଲଗୁଡିକୁ ନିୟୋଜିତ କରିଥିଲା ​​ଯେତେବେଳେ ଏବେ ଅପେକ୍ଷାକୃତ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ନଗ୍ନ ଝିଅ ଙ୍କୁ ଖବର ପଢ଼ିବାକୁ ନିଯୁକ୍ତି ଦେଉଥିବା ଦେଖି ସମସ୍ତେ ଚକିତ ହୋଇଗଲେଣି

ଏହି ଖବର ପକ୍ରିୟା 21 ବର୍ଷିୟ ଉପସ୍ଥାପିକା ଏନ୍କି ବ୍ରାକାଜଙ୍କ ଦ୍ଵାରା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା ଯେତେବେଳେ Zjarr Tv ର ଚ୍ୟାନେଲ ମାଲିକ ଇସମେଟ ଦ୍ରଷ୍ଟୀ ଅନୁଭବ କରିଥିଲେ ଯେ ଟିଆରପି(TRP) ନେବା ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ମୂଲ୍ୟାୟନରେ ଉନ୍ନତି ଆଣିବା ପାଇଁ ସେମାନଙ୍କୁ କିଛି କଠୋର କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ।  ସେମାନଙ୍କର ସ୍ଥାନୀୟ ସମ୍ବାଦ ରିପୋର୍ଟର ସଫଳତାକୁ ଦେଖି ଚ୍ୟାନେଲ ମଧ୍ୟ “ଖାଲି ସତ୍ୟ” ସହିତ ଫରାସୀ ଏବଂ ଇଂରାଜୀ ବୁଲେଟିନ୍ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିଛି ଯେଉଁଥିରେ ସେମାନେ ଏମିତି ନଗ୍ନ ଝିଅ ଙ୍କୁ ରଖି ଲୋକ ମାନଙ୍କ ଦୃଷ୍ଟି ଆକର୍ଷଣ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛନ୍ତି

ତେବେ ଏହି ରିପୋର୍ଟର ମାନଙ୍କୁ  ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିୟ ଚ୍ୟାନେଲ ପାଇଁ ସମ୍ବାଦ ଉପସ୍ଥାପନ କରିବାକୁ ଉପସ୍ଥାପିକାଙ୍କୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସପ୍ତାହରେ 3000 ଡଲାର୍ ଦରମା ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇଛି!  ତୁମେ କ’ଣ ଭାବୁଛ, ଏସବୁ ଯଦି ଆମ ଭାରତ ରେ ହୁଅନ୍ତା ତେବେ କଣ ହୁଅନ୍ତା ନିଶ୍ଚୟ କମେଣ୍ଟ କରି ଜଣାନ୍ତୁ

 

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top