କ୍ୟାମେରା ଅନ କରିବାମାତ୍ରେ ହିଁ ଶାଳୀ ଦିଦି ସାମ୍ନାରେ ହିଁ ଜିଜୁକୁ ଦେଲା ଏମିତି ଧମକ, ଦେଖନ୍ତୁ ଜବରଦସ୍ତ ଭିଡିଓ

ଯେକୌଣସି ବର ପାଇଁ କନ୍ୟାର ଭଉଣୀ ବହୁତ ଖାସ ହୋଇଥାଏ | ତା ସହିତ ଶାଳୀ-ଭେଣେଇଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ନିକଟତର ହୋଇଥାଏ | ଭେଣେଇ ନିଜ ଶାଳୀର ସବୁ ଇଚ୍ଛାକୁ ପୁରା କରିବାପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥାଏ, କାରଣ ବିବାହ ଦିନ ହିଁ ଚପଲ ଚୋରି କରିଥିବା ରୀତିନୀତି ସମୟରେ ଭେଣେଇକୁ ଶାଳୀ ଦ୍ୱାରା ମଗାଯାଇଥିବା ଟଙ୍କା ଦେବାକୁ ପଡିଥାଏ | ବିବାହ ପରେ ମଧ୍ୟ ଭେଣେଇ ନିଜ ଶାଳୀର ଖୁସିକୁ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଧ୍ୟାନ ଦେଇଥାଏ | ତେବେ ଶାଳୀ ମଧ୍ୟ ନିଜ ଭେଣେଇକୁ ଏହା ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ କହିଥାଏ ଯେ ମୋ ଭଉଣୀର ଭଲ ଭାବରେ ଧ୍ୟାନ ରଖିବ |

ଶାଳୀ କ୍ୟାମେରା ସାମ୍ନାରେ ଏମିତି ଦେଲା ଏକ୍ସପ୍ରେସନ :-

ଶାଳୀ-ଭେଣେଇଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ହେଉଥିବା ଥଟ୍ଟା ମଜାର ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପ୍ରାୟ ସବୁବେଳେ ଭାଇରଲ ହୋଇଥାଏ | ଏଗୁଡିକମଧ୍ୟରୁ ଗୋଟିଏ ଭିଡିଓକୁ ଇନ୍ସଟାଗ୍ରାମରେ ବହୁତ ଦେଖାଯାଉଛି | ରୁମରେ ଭେଣେଇ ଏବଂ ଦିଦି ବସିଛନ୍ତି ଏବଂ ଠିକ ସେତିକିବେଳେ ସେଠାକୁ ଶାଳୀ ଆସିଯାଏ | ଶାଳୀ ନିଜ କ୍ୟାମେରା ବାହାରକରେ ଏବଂ ଭେଣେଇକୁ ଉଠାଇ ଗୀତ ଗାଇ ଏକ ଚେତାବନୀ ଦିଏ | ଶାଳୀ ବଲିଉଡ ଫିଲ୍ମ ‘ହମ ଆପକେ ହେ କୋନ’ର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଗୀତ ‘ବାଃ ବାଃ ରାମ ଜି…’ ଗାଇଲେ | ଏହାର ପଦରେ ଭେଣେଇଙ୍କ ପାଇଁ ଗୋଟିଏ ମେସେଜ ଆସେ | ତାର ପଦକୁ ଦୋହରାଇ ଶାଳୀ କ୍ୟାମେରା ସାମ୍ନାରେ ଇସାରା କରୁଛି |

ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ :-

ଆଙ୍ଗୁଠି ଦେଖାଇ ଏମିତି କିଛି କହିଦେଲା :-

ଶାଳୀ ସେହି ଗୀତର ପଦକୁ ନିଜ ଭେଣେଇ ଆଡକୁ ଇସାରା କରି ଶାଳୀ ନିଜ ଭେଣେଇ ଆଡକୁ ଆଙ୍ଗୁଠି ମଧ୍ୟ ଦେଖାଇଲା | ସେହିପରି ରୁମରେ ଥିବା ଦିଦି ବହୁତ ଚୁପ ଥିଲେ, ଏପରି ଲାଗୁଥିଲା ଯେପରି ସେ ବହୁତ ରାଗରେ ଅଛନ୍ତି | ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଲୋକମାନେ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି | ଇନ୍ସଟାଗ୍ରାମରେ ନେହା ଚାବଲା ନାମକ ଆକାଉଣ୍ଟ ଦ୍ୱାରା ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଅପଲୋଡ଼ କରାଯିବା ମାତ୍ରେ ଲୋକମାନେ ଏହାକୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରିବାକୁ ଲାଗିଲେ | ଅନେକ ଲୋକ ଭିଡିଓରେ ନିଜ ନିଜର ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ମଧ୍ୟ ଦେଇଛନ୍ତି |

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top