ସୌମ୍ୟ ଙ୍କ ମାମଲା ରେ ଅନ୍ଧା କାନୁନ୍, ବଡ଼ ବଡିଆ ଙ୍କ ପାଇଁ ନିୟମ ଅଲଗା କି???? ଧନ୍ୟ ତମେ ସରକାର ଆଉ 5T..

ଦିନକୁ ଦିନ ଯେତେ ବିତୁଛି ସୌମ୍ୟ ଙ୍କ ନ୍ୟାୟ ମିଳିବା ଆଶା ସେତେ କମି କମି ଯାଉଛି.. ସୂଚନାନୁସାରେ, ବିଦ୍ୟା ଭାରତୀ ତାଙ୍କ ପିତାଙ୍କ ସହ କାଲି ସକାଳେ ଏଠାରେ SFSL ରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ।  2020 ବ୍ୟାଚ୍ ଓଡିଶା ବନ ସେବା ଅଧିକାରୀ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ସୌମ୍ୟ ରଂଜନଙ୍କ ରହସ୍ୟମୟ ମୃତ୍ୟୁ ସଂପର୍କରେ ସେ ପ୍ରାୟ ଚାରି ଘଣ୍ଟା ଧରି ପଲିଗ୍ରାଫ୍ ପରୀକ୍ଷା କରିଥିଲେ।

ଯଦିଓ ମିଥ୍ୟା ଚିହ୍ନଟ ପରୀକ୍ଷଣର ସବିଶେଷ ତଥ୍ୟ ପ୍ରକାଶ କରାଯାଇ ନାହିଁ, ତଥାପି ପଲିଗ୍ରାଫ୍ ପରୀକ୍ଷା ପରେ ବିଦ୍ୟା ଭାରତ କାନ୍ଦୁଥିଲେ।

ଏହାପୂର୍ବରୁ ସେପ୍ଟେମ୍ବର 18 ରେ, ରାଜ୍ୟ ଅନୁସନ୍ଧାନକାରୀ ସଂସ୍ଥା ACF ର ମୃତ୍ୟୁ ମାମଲାରେ ପାରଳାଖେମୁଣ୍ଡି ଡିଭିଜନାଲ ବନ ଅଧିକାରୀ (ଡିଏଫଓ) ସାଙ୍ଗ୍ରାମ କେଶରୀ ବେହେରା ଏବଂ କୁକ ମନମାଥ କୁମ୍ବାଙ୍କ ଲାଏ ଡିଟେକ୍ସନ ଟେଷ୍ଟ ସରିଛି

ଜୁଲାଇ 12 ତାରିଖ ରାତିରେ ସୌମ୍ୟ ରଂଜନଙ୍କୁ ପାରଳାଖେମୁଣ୍ଡିରେ ଥିବା ତାଙ୍କ ସରକାରୀ ବାସଭବନରୁ 90% ରୁ ଅଧିକ ପୋଡାଜଳା ଆହତ ଅବସ୍ଥାରେ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇଥିଲା।  ଏହି ଘଟଣାରେ କେବଳ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ବିଦ୍ୟା ଭାରତୀ ବାସଭବନରେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ।

ପ୍ରଥମେ ସୌମ୍ୟ ରଂଜନଙ୍କୁ ପାରଳାଖେମୁଣ୍ଡି ସ୍ଥିତ ଜିଲ୍ଲା ମୁଖ୍ୟାଳୟ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା।  ପରେ ତାଙ୍କୁ କଟକସ୍ଥିତ ଏକ ଘରୋଇ ଡାକ୍ତରଖାନାକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତର କରାଯାଇଥିଲା ଯେଉଁଠାରେ ବାଟ ରେ ଦେହାନ୍ତ ହେଇଥିଲା ତେବେ ଏଇ ନେଇ ମାମଲା ଥଣ୍ଡା ପଡ଼ି ଯାଉଥିବା ନଜିର ଆସୁଛି କାରଣ ଏଯାବତ୍ କଣ ପାଇଁ ବିଦ୍ୟା ଙ୍କୁ ଗିରଫ କର ଯାଉ ନାହିଁ ତାହା ସବୁ ଠୁ ବଡ଼ ପ୍ରଶ୍ନ

https://youtu.be/OVEyCmL-Y8U

ସୌମ୍ୟ ଙ୍କ ଓକିଲ ସିଧା ସଳଖ କହି ଦେଇଛନ୍ତି କି ଆଉ ନ୍ୟାୟ ମିଳିବ ବୋଲି ଆଶା ଆମେ ରଖୁନୁ କାରଣ ତଦନ୍ତ ଦିଗହରା ହେଇ ସାରିଲାଣି, ବିଗତ ୩ ମାସ ଭିତରେ ସବୁ ପ୍ରମାଣ ଆଉ ସୁରାକ ନଷ୍ଟ କରି ସାରିଲେଣି, ଆଉ କିଛି ନାଇ ଏଇ କେସ ରେ ,ଏବେ କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚର ଅଧିକାରୀ ମାନେ ସୁଯୋଗ ଖୋଜୁଛନ୍ତି କେସ ବନ୍ଦ ବାହାନା କରିବାକୁ

ତେବେ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ କଣ ଲାଗୁଛି, ଯଦି ବିଦ୍ୟା ଆଉ DFO ଠିକ୍ ତାହାଲେ ସୌମ୍ୟ ଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକ କଣ ମିଛ କହୁଚନ୍ତି, ନା ରାତ୍ର ଜଗୁଆଳି ଯିଏ DFO କୁ ଦେଖିଛି ରାତି ରେ ବିଦ୍ୟା ଙ୍କ ଘରକୁ ଯିବାର ସେ ମିଛ କହୁଛି, ତାର ବି ପରୀକ୍ଷା ହେବା କଥା କି ନାହିଁ????

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top