କଲେଜ ଯିବା ବାହାନାରେ ପ୍ରେମିକ ସହ ଆସି କରୁଥିଲେ ରାସଲୀଳା,ଗାଁ ବାଲା ଧରି ପୁରାଇ ଦେଲେ କିଳା!

 

 

ନମସ୍କାର ପାଠକ ବନ୍ଧୁ । ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣମାନେ ସମସ୍ତେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସବୁ ପ୍ରକାରର ଖବର ପାଇପାରିବେ । ଆପଣମାନେ ସମସ୍ତେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏଭଳି କିଛି ଖବର ଜାଣିପାରିବେ ଯାହା ଜାଣିଲେ ଆପଣ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ ।

ଆପଣମାନେ ସମସ୍ତେ ଏହି ଭିଡିଓ ଦେଖିଲେ ଅନେକ କିଛି ଖବର ଜାଣିପାରିବେ । ଆଜିକାଲି ଯୁବପିଢୀ ଭଲପାଇ ଏଭଳି ସବୁ କାମ କରନ୍ତି ଯାହା ଏହି ସମାଜ ପାଇଁ ଖରାପ ଅଟେ । ସମାଜରେ ଏଭଳି ଅନେକ ଲୋକ ଅଛନ୍ତି ।

ସମାଜରେ ଏଭଳି ଲୋକ ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ପ୍ରେମ କରିବା ପରେ ଏଭଳି ସବୁ କାମ କରନ୍ତି ଯାହା ଏହି ସମାଜ ପାଇଁ ନିନ୍ଦନୀୟ ଅଟେ । ଏବେ ଆପଣମାନେ ଏହି ଭିଡିଓ ମାଧ୍ୟମରେ ଦେଖିପାରିବେ କି ଜଣେ ଯୁବକ ଆଉ ଯୁବତୀ ପ୍ରେମ କରୁଥିଲେ ।

ଆଉ ସେମାନେ ପ୍ରେମ କରି ଏଭଳି କାମ କରିଥିଲେ । ଏହି ଯୁବକ ଜଣକ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଭଲ ପାଉଥିବାରୁ ସେ ତାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବେ ବୋଲି ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ଦେଇଥିଲେ । ଏହି ଯୁବକ ଜଣକ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଏକ ଜଙ୍ଗଲକୁ ଯିବାକୁ କହୁଥିଲେ ।

ଏହାପରେ ଯୁବତୀ ଜଣକ ଅନେକ କଥା ଭାବି ଜଙ୍ଗଲକୁ ଯିବେ ବୋଲି କହିଥିଲେ । ଏହି ଯୁବତୀ ଜଣକ ଭାବିଥିଲେ କି ତାଙ୍କୁ ସେହି ଯୁବକ ବିବାହ କରିବ ସେ ତାଙ୍କ ସହିତ ଯାହା ଇଚ୍ଛା ସେ କରିପାରିବ ।

ସେଥିପାଇଁ ଯୁବତୀ ଜଣକ ନିଜ ପ୍ରେମିକ ସହିତ ଜଙ୍ଗଲକୁ ଯାଇଥିଲେ । ଆଉ ଜଙ୍ଗଲକୁ ଯାଇ ସେମାନେ ସେଠାରେ ଅନ୍ତରଙ୍ଗ ସମୟ ବିତାଉଥିଲେ । ଅନ୍ତରଙ୍ଗ ସମୟ ବିତାଉଥିବା ବେଳେ ଯୁବକ ଆଉ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଦେଖି ଦେଇଥିଲେ କିଛି ଲୋକ ।

ଆଉ ସେମାନେ ସେଠାରେ ଏହି ଯୁବକ ଆଉ ଯୁବତୀଙ୍କ ଭିଡିଓ କରିଥିଲେ । ଆଉ ଏହି ଭିଡିଓ କରି ସେମାନେ ଅନେକ କଥା ସେମାନଙ୍କୁ ପଚାରିଥିଲେ । ଏହାପରେ ଯୁବତୀ ଜଣକ କହିଥିଲେ କି ସେମାନେ ବିବାହ କରିବେ ସେଥିପାଇଁ ଟିକେ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ଜଙ୍ଗଲକୁ ଆସିଥିଲେ ।

ତାଙ୍କର ଭିଡିଓ କାହିଁକି ଲୋକମାନେ କରିଥିଲେ ବୋଲି ସେ ପ୍ରଶ୍ନ ପଚାରିଥିଲେ । ସେମାନଙ୍କୁ ସେଠାରେ ବିବାହ କରିବାକୁ ଗାଁ ଲୋକ ବାଧ୍ୟ କରିଥିଲେ । ଏହାକୁ କଥାକୁ ନେଇ ଯୁବତୀ ଆଉ ଯୁବକ ନାହିଁ କରିଥିଲେ । ଏବେ ଏହି ଘଟଣା ଚର୍ଚ୍ଚାକୁ ଆସିଛି ।

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top