ନିଜ ଶାଳୀ କୁ ସୁଯୋଗ ଦେଖି ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଦେଲା ଜିଜୁ, ପୁରା ଘଟଣା ଜାଣିଲେ ଆପଣ ଙ୍କୁ ବି ଲଜ୍ୟା ଲାଗିବ

ଶାଳୀ ଆଉ ଭିଣେଇ ସମ୍ପର୍କ ଏକ ଅତି ସୂକ୍ଷ୍ମ ସୂତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ | ସାମାନ୍ୟ ଅବହେଳା ରୁ, ସେମାନେ ସମାଜରେ ବଦନାମ ହୁଅନ୍ତି,ସମସ୍ତେ ଏହିପରି ସମ୍ପର୍କର ଯତ୍ନ ନେବା ଉଚିତ୍ | କିନ୍ତୁ ଆମେ ପ୍ରତିଦିନ ଶାଳୀ ଆଉ ଜିଜୁ ବିଷୟରେ ଅଧିକାଂଶ ଖରାପ ଖବର ଶୁଣୁ |ଘଟଣା ଟି ଏମିତି ବିହାରର ରାଜଧାନୀ ପାଟନା ର, ଯେଉଁଠାରେ ଜଣେ ଯାଦୁଗର ଭାଉଜ ନିଜ ବୋହୂକୁ ନିଜର ଲୋଭରେ ଶିକାର କରିଥିଲେ। ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବୁ ଯେ ଭିଣେଇ ଜଣକ ଘରେ କେହି ନଥିବା ସୁଯୋଗ ରେ ନିଜ କଲେଜ ପଢୁଆ ଶାଳୀ ଉପରେ ନଜର ପକେଇଥିଲା

ସେ ପ୍ରଥମେ ପାଣି ରେ ନିଶା ମିଶେଇ ଦେଇଥିଲା ଆଉ ଅପେକ୍ଷା କରିଥିଲା କେତେବେଳେ ତା ଶାଳୀ ପାଣି ପିଇବାକୁ ଆସିବ, ଘରେ ସମସ୍ତେ ମନ୍ଦିର ଯାଇଥିବା ସୁଯୋଗ ନେଇ ସେ ଏହିପରି ଯୋଜନା କରିଥିଲା

ଝିଅ ଟି ପାଣି ପିଇବା ର କିଛି କ୍ଷଣ ଭିତରେ ବେହୋଶ ହେଇ ଯାଇଥିଲା ଆଉ ଭିଣେଇ ଜଣକ ତାକୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିବା ସହ ସେଇ କ୍ଷଣ ର ଭିଡିଓ ସୁଟ କରି ନିଜ ମୋବାଇଲ ରେ ରଖିଦେଇଥିଲା

ପରେ ଝିଅଟି ର ହୋସ ଆସିବାରୁ ସେ ନିଜ ମାକୁ ସବୁ କହିଥିଲା ଆଉ ପରେ ଭିଣେଇ ଜଣକ ସେଇ ରାତିରେ ପୁଣି ତା ସହ ସମ୍ପର୍କ ରଖିବାକୁ ବାଧ୍ୟ କଲା ଆଉ ଭିଡିଓ ଦେଖେଇ ତାକୁ ବ୍ଲାକ ମେଲ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କଲା

ପରେ ଏଇ ବିଷୟ ରେ ପରିବାର ତରଫରୁ ପୋଲିସ ରେ କେସ କର ଯାଇଥିଲା ଆଉ ପରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ କୁ ଗିରଫ କରା ଯାଇଥିଲା

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top