ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର

କଣ ଆପଣ ବି ଘାଣ୍ଟି ହେଉଛନ୍ତି କାଳ ସର୍ପ ଯୋଗ ରେ! କରନ୍ତୁ ଏହି ଉପାୟ ନିଶ୍ଚୟ ପାଇବେ ଲାଭ

ଯଦି ତୁମେ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ଭୁଲ ପାଇଁ ଅନାବଶ୍ୟକ ଭାବରେ ଦାୟୀ | କିମ୍ବା ବାରମ୍ବାର ତୁମର ଭୟାନକ ସ୍ୱପ୍ନ ଆସୁ ଥାଏ| କିମ୍ବା ବୋଧହୁଏ ଆପଣ ବାରମ୍ବାର ଦୁର୍ଘଟଣାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେଉଛନ୍ତି | ଯଦି ଏହା ଘଟେ ତେବେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ କାରଣ ଏହି ସମସ୍ତ ଲକ୍ଷଣ ରାଶିଫଳରେ କାଳ ସର୍ପ ଯୋଗ ସୂଚାଇଥାଏ | ଏପରି କିଛି ଲକ୍ଷଣ ଅଛି ଯାହା କାଳ ସର୍ପ ବିଷୟରେ ସୂଚନା ଦେଇଥାଏ | ଆହୁରି ମଧ୍ୟ, କିଛି ପ୍ରତିକାର ଅଛି ଯାହା ମାଧ୍ୟମରେ କାଳ ସର୍ପ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ମିଳିପାରିବ

ଯଦି କାହାର ରାଶିଫଳରେ କାଳ ସର୍ପ ଯୋଗ ଅଛି, ତେବେ ବ୍ୟକ୍ତି ଖରାପ ସ୍ୱପ୍ନ ଦେଖନ୍ତି | ଏହା ବ୍ୟତୀତ ସେ ବିନା କାରଣରେ ବିରକ୍ତ ରୁହନ୍ତି | ଅନେକ ସମୟରେ ସେ ସ୍ୱପ୍ନରେ ସାପ ଦେଖନ୍ତି | ଏହା ବ୍ୟତୀତ ସେ ଅଧିକାଂଶ ସ୍ୱପ୍ନରେ କାହାର ମୃତ୍ୟୁକୁ ମଧ୍ୟ ଦେଖନ୍ତି | ଏହା ମଧ୍ୟ ଘଟେ ଯେ ସମସ୍ତ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବା ପରେ ମଧ୍ୟ ସଫଳତା ହାସଲ ହୁଏ ନାହିଁ | ଅନେକ ଥର ଦେଖାଯାଏ ଯେ ଜଣେ ସଫଳ ହେବାକୁ ଯାଉଛି, କେବଳ ସେତେବେଳେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ବିଫଳତାର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିବ |

ଜ୍ୟୋତିଷଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ, ଯଦି କାହାର ରାଶିଫଳରେ କାଳ ସର୍ପ ଅଛନ୍ତି, ତା’ହେଲେ ତାଙ୍କ ବିରୋଧୀଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ବଢ଼ିଥାଏ। ଏହା ମଧ୍ୟ ଘଟେ ଯେ କିଛି ଅସୁସ୍ଥ ରୋଗର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିବ | ଯାହାକି ସମସ୍ତ ସମ୍ଭାବ୍ୟ ଚିକିତ୍ସା ପରେ ମଧ୍ୟ କୌଣସି ଲାଭ ହୁଏ ନାହିଁ | କୁହାଯାଏ ଯେ ଯଦି ଏହି ସମସ୍ତ ଲକ୍ଷଣ ଦୃଶ୍ୟମାନ ହୁଏ ତେବେ ଏହା ଅନୁମାନ କରାଯିବା ଉଚିତ ଯେ ରାଶିରେ କାଳ ସର୍ପ ଯୋଗ ଅଛି

ଜ୍ୟୋତିଷଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ, ଯଦି ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ରାଶିରେ କାଳ ସର୍ପ ଦୋଷ ଥାଆନ୍ତି, ତେବେ ସେ ପ୍ରତିଦିନ ଶ୍ରୀ ହରି ବିଷ୍ଣୁଙ୍କୁ ପୂଜା କରିବା ଉଚିତ୍। କୁହାଯାଏ ଯେ ଏହା କରିବା ଦ୍ୱାରା କାଳ ସର୍ପ ହଟିଯାଏ | ଏହା ବ୍ୟତୀତ  ରୂପା ଧାତୁରେ ନିର୍ମିତ ସାପ ଆକୃତିର ରିଙ୍ଗ ପିନ୍ଧିବା ଉଚିତ୍ | ଏହା କାଳ ସର୍ପ ଦୋଷ  ମଧ୍ୟ ଲାଘବ କରିଥାଏ |

କାଳ ସର୍ପ ଯୋଗକୁ ହଟାଇବା ପାଇଁ, ଯଦି ଶନିବାର ଦିନ ପ୍ରବାହିତ ଜଳରେ କିଛି କୋଇଲା ପକାଯାଏ, ତେବେ କାଳ ସର୍ପ ଦ୍ଵାରା ସୃଷ୍ଟି ହେଉଥିବା ସମସ୍ୟା କମିଯାଏ। ପଣ୍ଡିତମାନେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଯଦିଓ କେଶର ଏବଂ ମସୁର ଡାଲି ସହିତ ଏକ ନଡ଼ିଆ ପ୍ରବାହିତ ପାଣିରେ ବୁଡିଯାଏ, ତେବେ କାଲ୍ ସର୍ପ ଦୋଷ କୁ  ରାଶିି ରୁୁ ବାହାର କରାଯାଇଥାଏ |

ତେବେ ହନୁମାନ ମନ୍ଦିର ଦର୍ଶନ କରନ୍ତୁ ଏହା ସହ ପ୍ରତିଦିନ ଗାୟତ୍ରୀ ମନ୍ତ୍ର ପାଠ କରନ୍ତୁ ନିଶ୍ଚୟ ସୁଫଳ ପାଇବେ, ପ୍ରତିଦିନ ଏହି ପରି ରାଶି ସମ୍ଭନ୍ଦୀୟ ଖବର ପାଇଁ ଆମ ପେଜ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *