ମହିଳାଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ, ‘ସ୍ୱାମୀ ମୋ ଯୋ-ନୀ କୁ ଟର୍ଚ୍ଚ ମାରି ଚେକ୍ କରନ୍ତି’

ନିଶା ମାଧୁରୀ ବିହାରର ପାଟନା ସହରର ବାସିନ୍ଦା ଥିଲେ | ସେ ଚଳିତ ବର୍ଷ ମାର୍ଚ୍ଚରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ପିଲାଟି ଆମେରିକାରେ ଛାତ୍ର ଭିସା ରେ ରୁହନ୍ତି ଏବଂ ସେଠାରେ ମଧ୍ୟ କାମ କରନ୍ତି | ବିବାହ ପରେ ନିଶା ମାଧୁରୀ ଆମେରିକାର ଭର୍ଜିନିଆରେ ମଧ୍ୟ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ସେ ସେଠାରେ ପହଞ୍ଚିବା ମାତ୍ରେ ସ୍ୱାମୀ ତାଙ୍କୁ ମାଡ ମାରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ, ଯୌତୁକ ପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ହଇରାଣ କରିଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ଉପରେ ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ଲଗାଇବାକୁ ଲାଗିଲେ। ଉଭୟଙ୍କ ପରିବାର ଭାରତରେ ରୁହନ୍ତି। ଯେତେବେଳେ ନିଶା ମାଧୁରୀ ଙ୍କ ବାପା ପୁଅର ବାପାଙ୍କ ସହ ଏ ବିଷୟରେ କଥା ହୋଇଥିଲେ, ସେତେବେଳେ ସେ ଯୌତୁକ ମାଗିଥିଲେ। ପରିସ୍ଥିତି ଏତେ ଖରାପ ହେଲା ଯେ ଜୁନ୍ 15 ରେ ନିଶା ମାଧୁରୀ ଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଜୀବନ ବଞ୍ଚାଇବାକୁ ପୋଲିସକୁ ଡାକିବାକୁ ପଡିଲା।

ଝିଅ ର ପୋଲିସର ଅଭିଯୋଗର ଏକ ନକଲ ଅଛି ବୋଲି ଦେଇଥିବା ସବିଶେଷ ତଥ୍ୟ ପିଟିଆଇ ସୂଚନା ଦେଇଛି। ଅଭିଯୋଗ ଅନୁଯାୟୀ, ସ୍ୱାମୀ ତାଙ୍କୁ ଏକୁଟିଆ ଯିବାକୁ ଅନୁମତି ଦେଇନଥିଲେ। ସେ କେବଳ ତାଙ୍କୁ ଏକାକୀ ପରିସ୍ରା କୋଠରୀକୁ ଯିବାକୁ ଦେବେ, ଯାହା ବିନା ଫୋନ୍ ବିନା | ଏହା ବ୍ୟତୀତ ସେ ଅସୁସ୍ଥ ଥିବାବେଳେ ମଧ୍ୟ ନିଶା ମାଧୁରୀ ଙ୍କୁ ସବୁଆଡେ ଜବରଦସ୍ତ ନେଇ ଯାଉଥିଲେ। ଅଭିଯୋଗରେ ସ୍ତ୍ରୀ ଏକ ଘଟଣା ବିଷୟରେ ଉଲ୍ଲେଖ କରିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ତାଙ୍କୁ ରାସ୍ତା ଡ୍ରେସ ଖୋଲିବାକୁ ବାଧ୍ୟ କରିଥିଲେ

ସେ ସନ୍ଦେହ କଲେ ଯେ ଗର୍ଭଧାରଣକୁ ରୋକିବା ପାଇଁ ମୁଁ ମୋର ଯୋ-ନୀରେ କିଛି ବ୍ୟବହାର କରୁଛି | ୱାଶରୁମରୁ କୌଣସି ଶବ୍ଦ ନଥିବା ବେଳେ ସେ ଚିତ୍କାର କରୁଥିଲେ। ତା’ପରେ ସେ ମୋତେ କବାଟ ଖୋଲା ରଖିବାକୁ ବାଧ୍ୟ କରିବାକୁ ଲାଗିଲେ। ସେ ମୋର ଯୋ-ନୀକୁ ମଧ୍ୟ ଯାଞ୍ଚ କରୁଥିଲେ ଯେ ମୁଁ କିଛି ବ୍ୟବହାର କରି ନାହିଁ | ସେ ଫୋନର ଫ୍ଲାସ୍ ଲାଇଟ୍ ସହିତ ମୋ ଯୋ-ନୀକୁ ଅନେକ ଥର ଦେଖୁଥିଲେ ଏବଂ ଅନେକ ଥର ସେ ଆଙ୍ଗୁଠିରେ କିମ୍ବା ଗ୍ଲୋଭସ୍ ପିନ୍ଧି ଯାଞ୍ଚ କରୁଥିଲେ | ଯୌ-ନ ସମ୍ପର୍କ ପରେ, ସେ ମୋତେ ପାଟି କରି କହୁଥିଲେ ଯେ ମୁଁ ଗର୍ଭଧାରଣ ବ-ନ୍ଦ କରୁଛି |

ଏହି ମାମଲାରେ ଯେତେବେଳେ ପିଟିଆଇ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ସହ ଯୋଗାଯୋଗ କରିଥିଲା ​​ସେତେବେଳେ ସେ ସମସ୍ତ ଅଭିଯୋଗକୁ ଅସ୍ୱୀକାର କରି କହିଥିଲେ ଯେ ଏଥିରେ ସମ୍ପୃକ୍ତ ନାହାନ୍ତି ଆଉ ତାଙ୍କୁ ଫସା ଯାଉଛି

ଏହି ମାମଲାରେ ପୋଲିସ ନିଶା ର ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଅପରାଧିକ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଛି। ଅନାମିକା ଆମେରିକାର ବେଦେଶିକ ବିଭାଗ ସହିତ ମଧ୍ୟ ଯୋଗାଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ଯାହା ତାଙ୍କୁ ଏବଂ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ଛାତ୍ର ଭିସା ଦେଇଛି। ଏହା ସହିତ ନିଶା ମାଧୁରୀ ମଧ୍ୟ ଫ୍ରେଡି ମ୍ୟାକ୍ ଠାରୁ ସାହାଯ୍ୟ ଲୋଡିଥିଲେ | ଯେଉଁଠାରେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ କାମ କରୁଥିଲେ | କିନ୍ତୁ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏହା କିଛି ସାହାଯ୍ୟ କରିନାହିଁ |

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top