ନିଜ ୬ ମାସ ର ଝିଅ କୁ ସାଙ୍ଗ ରେ ନେଇ ପ୍ରେମିକ ସହ ଫେରାର ହେଲା ମା, ୨ ଦିନ ପରେ ମିଳିଲା ଏମିତି ହାଲତ ରେ

ଗୋପାଳଗଞ୍ଜ ଜିଲ୍ଲାର ଜାଦୋପୁର ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନର ଚାଟୁର ବାଗାହାନ ଗାଁର ମା ଓ ଝିଅଙ୍କୁ ଛୁରୀରେ ହ-ତ୍ୟା କରାଯାଇଥିଲା। ମୃତ ପତ୍ନୀ ରେଖା ଦେବୀ ଏବଂ ତାଙ୍କର ୬ ମାସର ଝିଅ ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି। ବେଟିୟା ପୋଲିସ ଉଭୟଙ୍କ ମୃତଦେହକୁ ନିଜ ହାତରେ ନେଇ ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ ପାଇଁ ପଠାଇଛି।

ଏହି ଘଟଣାରେ କୁହାଯାଇଛି ଯେ ଦୁଇ ଦିନ ପୂର୍ବେ ରେଖା ଦେବୀ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକଙ୍କ ସହ ଘରୁ ପଳାଇ ଯାଇ ବେଟିଆ ଜିଲ୍ଲାକୁ ଯାଇଥିଲେ। ରେଖା ନିଖୋଜ ହେବା ପରେ ଏଠାରେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ସ ଅପହରଣ କେସ ନେଇ ଯଦୋପୁର ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନରେ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କ ପ୍ରେମିକଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଏଫଆଇଆର ଦାଖଲ କରିଥିଲେ।

ଅପହରଣ ମାମଲାରେ ଏଫ୍ଆଇଆର୍ ପଞ୍ଜିକରଣ କରିବା ପରେ ପୋଲିସ ଏହି ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ କରିଥିଲା। ସେପଟେ, ରବିବାର ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ପଶ୍ଚିମ ଚମ୍ପରନ୍ ଜିଲ୍ଲାର ଖର-ପାଖର ରେଳ ଷ୍ଟେସନରେ ମା ଓ ଝିଅର ମୃତଦେହ ପଡ଼ିଥିବାର ପୋଲିସ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଛି। ଏହା ପରେ ଉଭୟଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର କରିବା ପରେ ପୋଲିସ ଟିମ୍ ସେମାନଙ୍କୁ ଚିହ୍ନଟ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲା।

ପରେ ଉଭୟଙ୍କ ମୃତଦେହ ଚିହ୍ନଟ ହେବା ପରେ ଘଟଣାର ସୂଚନା ଯାଦୋପୁର ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନକୁ ଦିଆଯାଇଥିଲା। ଏହା ପରେ ଯାଦୋପୁର ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନ ମୃତଦେହକୁ ଚିହ୍ନଟ କରିଥିଲା। ତା’ପରେ ଚାଟୁର ଘଟଣା ବିଷୟରେ ବାଗାହାନ ଗାଁର ସଞ୍ଜୟ ସାହାଙ୍କ ପରିବାରକୁ ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ। ଏହା ପରେ ପରିବାର ଲୋକ ଶବ ସଂଗ୍ରହ କରିବାକୁ ବେଟିୟାକୁ ଚାଲିଗଲେ।

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top