୧୭ ବର୍ଷୀୟ ଛାତ୍ର ସହ ୩୦ ବର୍ଷୀୟ ଶିକ୍ଷୟତ୍ରୀ ଫେରାର, ଦିନକୁ କରିଥିଲେ ୪-୪ ଘଣ୍ଟା ଟିଉସନ୍

ହରିୟାଣାର ପାନିପତ୍ ରେ ଗୁରୁ-ଶିଷ୍ୟଙ୍କ ପବିତ୍ର ସମ୍ପର୍କକୁ ଦୋହଲାଇ ଦେଲା ଭଳି ଲଜ୍ଜାଜନକ ଘଟଣା ଘଟିଛି। ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି ଯେ ୩୦ ବର୍ଷୀୟ ମହିଳା ଶିକ୍ଷୟିତ୍ରୀ ଛାତ୍ର ଘରକୁ ପାଠ ପଢ଼ାଇବାକୁ ଆସିଥିବା ବେଳେ 17 ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ଛାତ୍ରଙ୍କ ସହ ପଳାଇ ଯାଇଛନ୍ତି। ଏକ ଘରୋଇ ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ଶିକ୍ଷାଦାନ କରୁଥିବା ଏହି ଶିକ୍ଷୟତ୍ରି ଛାଡପତ୍ର ହୋଇ ନିଜ ମା ଙ୍କ ଘରେ ରୁହନ୍ତି। ଶିକ୍ଷୟତ୍ରୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଅପହରଣ ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ପୋଲିସ ଉଭୟଙ୍କୁ ଖୋଜୁଛି।

ଏହି ମାମଲା ଦେଶରାଜ କଲୋନୀର ଅଟେ। ପୋଲିସକୁ ଦିଆଯାଇଥିବା ଅଭିଯୋଗରେ ଛାତ୍ରଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେମାନଙ୍କ ପୁଅ ମେ 29 ରେ ପୂର୍ବପରି ପାଠ ପଢିବା ପାଇଁ ଲେଡି ଶିକ୍ଷୟତ୍ରୀ ଙ୍କ ଘରକୁ ଯାଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ସେ ଘରକୁ ଫେରିନଥିଲେ। ପ୍ରଥମେ ଶିକ୍ଷୟତ୍ରୀ ଙ୍କ ପରିବାର ଅନେକ ଘଣ୍ଟା ଧରି କୌଣସି ସୂଚନା ଦେଇନଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ପରେ ବାପା କହିଥିଲେ ଯେ ତାଙ୍କ ଝିଅ ନିଖୋଜ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି।।

ଦିନକୁ ୪-୪ ଘଣ୍ଟା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଶିକ୍ଷୟତ୍ରୀ ଙ୍କ ଘରେ ଟୁସନ କରାଯାଉଥିଲା, ପୋଲିସ କହିଛି ଯେ ଉଭୟ ମହିଳା ଶିକ୍ଷକ ଏବଂ ଛାତ୍ରଙ୍କ ମୋବାଇଲ୍ ଫୋନ୍ ବନ୍ଦ ହୋଇଯାଇଛି। ହେଲେ ଏବେ ସେମାନଙ୍କୁ ଗି-ରଫ କରା ଯାଇଛି ଛାତ୍ରଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ସେମାନଙ୍କ ଅଭିଯୋଗରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ପୁଅ 11 ଶ୍ରେଣୀରେ ପଢନ୍ତି ଏବଂ ଅଭିଯୁକ୍ତ ମହିଳା ହେଉଛନ୍ତି ତାଙ୍କର ଶ୍ରେଣୀ ଶିକ୍ଷକ। ନାବାଳିକା ଗତ ଦୁଇ ବର୍ଷ ଧରି ଟ୍ୟୁସନ ଅଧ୍ୟୟନ କରୁଥିଲେ | ଯେତେବେଳେ ସ୍କୁଲ ତାଲା ପଡ଼ିଥିଲା, ଛାତ୍ର ଜଣକ ପ୍ରତିଦିନ ଚାରି-ଚାରି ଘଣ୍ଟା ଟ୍ୟୁସନ ପାଇଁ ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ଘରକୁ ଯାଉଥିଲେ | ପୋଲିସ କହିଛି ଯେ ଉଭୟ ନିଜ ଘରୁ କୌଣସି ମୂଲ୍ୟବାନ ସାମଗ୍ରୀ ନେଇନାହାଁନ୍ତି ତେବେ ପଚରା ଉଚୁରା ଜାରି ରହିଛି

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top