ରାତିରେ ନିଦରେ ଅଣ୍ଟା ହଲେଇ ନାଚିଲେ ଦିଦି,ଶେଷରେ ଖଟ ହଲେଇ ଭାଙ୍ଗିଦେଲା…

 

ନମସ୍କାର ପାଠକ ବନ୍ଧୁ । ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣମାନେ ସମସ୍ତେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସବୁ ପ୍ରକାରର ଖବର ପାଇ ପାରୁଛନ୍ତି । ଆପଣମାନେ ସମସ୍ତେ ଏହି ଭିଡିଓ ଦେଖିଲେ ଏଭଳି କିଛି କଥା ଜାଣିପାରିବେ ଯାହା ଶୁଣିଲେ ଆପଣ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ ।

ଲୋକମାନେ ଏଭଳି କାମ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଭାବିବା ଉଚିତ । ସମାଜରେ ଏଭଳି ଲୋକ ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ଏଭଳି ସବୁ ନିନ୍ଦନୀୟ କାମ କରନ୍ତି ଯାହା ଏହି ସମାଜ ପାଇଁ କଳଙ୍କ ଅଟେ ।

ସ୍କୁଲରେ ଶିକ୍ଷକ ଆଉ ଶିକ୍ଷୟତ୍ରୀ ପାଠ ପଢ଼ାଇବା ପାଇଁ ଯାଇଥାନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ଏହି ଯୁଗରେ ଏଭଳି କିଛି ଶିକ୍ଷକ ଆଉ ଶିକ୍ଷୟତ୍ରୀ ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ଏଭଳି ସବୁ କାମ କରିଥାନ୍ତି ଯାହା ଦେଖିଲେ ଆପଣ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ।

ଏହି ଭିଡିଓ ମାଧ୍ୟମରେ ଆପଣମାନେ ଏଭଳି କିଛି ଦେଖିବେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ଅନେକ କଥା ଆସିବ । ଆପଣମାନେ ଏହି ଭିଡିଓରେ ଦେଖିପାରିବେ କି ଜଣେ ଶିକ୍ଷୟତ୍ରୀ ନାଚ କରୁଛନ୍ତି । ପିଲାଙ୍କୁ ପାଠ ପଢ଼ାଇବା ପରିବର୍ତ୍ତେ ଏଭଳି କରୁଛନ୍ତି ଶିକ୍ଷୟତ୍ରୀ ।

ଶିକ୍ଷୟତ୍ରୀ ଜଣକ ପିଲାମାନଙ୍କୁ ଭଲ ଶିକ୍ଷା ଦେବା ଉଚିତ୍ କିନ୍ତୁ ସେ ଯଦି ନିଜେ ଏମିତି ଓଲଟା କାମ କରିବେ ତାହେଲେ ଆଉ କାହାକୁ ଦୋଷ ଦିଆଯିବ । ଏହି ଶିକ୍ଷୟତ୍ରୀ ଜଣକ ପିଲାମାନଙ୍କ ଆଗରେ ନାଚ କରୁଛନ୍ତି।

ସେ ନାଚ କରି ଭିଡିଓ କରୁଛନ୍ତି ତାହା ପୁଣି ସ୍କୁଲରେ । ସ୍କୁଲରେ ଶିକ୍ଷୟତ୍ରୀ ଜଣକ ନାଚ କରିବାର ଭିଡିଓ ଏବେ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି । ଏହି ଭିଦ୍ରି ଏବେ ମୋବାଇଲ୍ ରୁ ମୋବାଇଲ୍ ଘୁରି ବୁଲୁଛି । ଶିକ୍ଷୟତ୍ରୀ ହେଉଛନ୍ତି ଏହି ଦେଶର ଗର୍ବ ଆଉ ଗୌରବ ।

ସେମାନେ ସବୁବେଳେ ପିଲାମାନଙ୍କୁ ଭଲ ରାସ୍ତା ଦେଖାଇ ଥାଆନ୍ତି । ତାଙ୍କୁ ପାଠ ପଢ଼ାଇ ଭଲ ମଣିଷ କରିଥାନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଏଭଳି ଶିକ୍ଷୟତ୍ରୀ ଯଦି ସମାଜରେ ରହିବେ ତାହେଲେ ସମାଜରେ ଖରାପ ପ୍ରଭାବ ପଡ଼ିବ ।

ପିଲାମାନଙ୍କ ଉପରେ ମଧ୍ୟ ଖରାପ ପ୍ରଭାବ ପଡ଼ିବ । ଶିକ୍ଷୟତ୍ରୀ ଜଣଙ୍କର ପାଠ ପଢ଼ାଇବା ସମୟରେ ସେ କରିଥିବା ନାଚର ଭିଡିଓ ଏବେ ମୋବାଇଲ୍ ଦ୍ଵାରା ଘୁରି ବୁଲୁଛି । ଲୋକମାନେ ଏହି ଭିଡିଓରେ ଅନେକ ପ୍ରକାରର କମେଣ୍ଟ ମଧ୍ୟ ଦେଇଛନ୍ତି ।

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top