ନାଗ ସାପ ଯାଉଥିଲା ଅଚାନକ ରଙ୍ଗ ବଦଳାଇଥିବା ଏଣ୍ଡୁଅ ତା ଉପରେ ଆକ୍ରମଣ କରିଦେଲା ଆଉ ତାପରେ ହେଇଗଲା…

ଆଜିକାଲି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏକ ଭିଡିଓ ବହୁତ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ଯେଉଁଥିରେ ନାଗରାଜ ଉପରେ ସାପ ନୁହେଁ  ଏଣ୍ଡୁଅ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲେ। ଏହା ପରେ କ’ଣ ହେଲା ଆପଣ ଏହି ଭିଡିଓରେ ଦେଖିପାରିବେ |

ଆପଣ ନିଶ୍ଚୟ ଶୁଣିଥିବେ ନେଉଳ ଏବଂ ସାପର ଶତ୍ରୁତା | ଯେଉଁଠାରେ ନେଉଳ ସାପକୁ ଦେଖେ, ସେ ଏହାକୁ ମାରିବା ପାଇଁ ଦୌଡ଼େ | କିନ୍ତୁ ଆପଣ ଆଜି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏଣ୍ଡୁୁଅ ବିଷୟରେ ଏପରି କଥା ଶୁଣି ନଥାନ୍ତେ | କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ସାପ ଗୋଟିଏ ଘାତ ରେ ଏଣ୍ଡୁଅ କୁ ଆକ୍ରମଣ କରେ| କିନ୍ତୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଆମେ ବିପରୀତରେ ଏକ ଭିଡିଓ ପାଇଲୁ | ଯେଉଁଥିରେ ସାପ ନୁହେଁ ବରଂ ଏଣ୍ଡୁଅ ନାଗରାଜ ଉପରେ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲେ। ଏହା ପରେ କ’ଣ ହେଲା ଆପଣ ଏହି ଭିଡିଓରେ ଦେଖିପାରିବେ | ଏହି ଭିଡିଓ କ୍ରୁଗର ସାଇଟିଙ୍ଗ୍ ନାମକ ଏକ ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଚ୍ୟାନେଲରୁ ସେୟାର କରାଯାଇଛି |

ଏହି ଭିଡିଓ ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ 62 ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଥର ଦେଖାଯାଇଛି | ଏହି ଭିଡିଓରେ ଆପଣ ଦେଖିପାରିବେ ଯେ ଏକ ସାପ ଜଙ୍ଗଲରେ ଏକ ପକ୍କା ରାସ୍ତାର ଅପର ପାର୍ଶ୍ୱରେ ଯାଉଛି | ତା’ପରେ ଏକ ଶାମୁକା ତାଙ୍କୁ ଦେଖି ସାପ ଉପରେ ଆକ୍ରମଣ କଲା। ଏଣ୍ଡୁଅ ସିଧାସଳଖ ସାପର ମୁଣ୍ଡ ଉପରେ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲା ​​କିନ୍ତୁ ସାପ ବହୁତ ଚତୁରତାର ସହ ନିଜକୁ ରକ୍ଷା କରି ପଳାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କଲା | କିନ୍ତୁ ଏଣ୍ଡୁଅ ସାପ ଉପରେ ଆକ୍ରମଣ ବନ୍ଦ କରି ନଥିଲା।

ସେ ପୁଣି ଥରେ ସାପ ଉପରେ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲେ। ଏଥର ଏଣ୍ଡୁଅ ତାର ଲାଞ୍ଜକୁ ଧରି ସାପକୁ ମାରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କଲା କିନ୍ତୁ ସାପଟି ପୁଣି ଖସିଗଲା। ଏଣ୍ଡୁଅ ବାରମ୍ବାର ସାପ ଉପରେ ଆକ୍ରମଣ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରେ କିନ୍ତୁ ସାପ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଥର ପଳାଇଥାଏ | ତା’ପରେ ସାପର ମୁଣ୍ଡ ଧରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କଲା କିନ୍ତୁ ସେ ଏହାକୁ ମାରିବାରେ ଅସମର୍ଥ ହେଉଥାଏ| ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଦୁହିଁଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଏହିପରି ଝଗଡା ଚାଲିଛି

କିନ୍ତୁ ଛାଡିବାକୁ କେହି ପ୍ରସ୍ତୁତ ନୁହଁନ୍ତି। ଏଣ୍ଡୁଅ ଏତେ ଚତୁର ଯେ ଏହା ଛାଡିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ନୁହେଁ | ସେ ଯେକୌଣସି ପରିସ୍ଥିତିରେ ସାପକୁ ମାରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ସାପ ନିଜ ଜୀବନ ରକ୍ଷା କରିବା ପରେ ଖସିଯିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛି, କେବଳ ସେତେବେଳେ ସାପଟି ଖସିଯିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇଥାଏ ଏବଂ ସେ ସେଠାରୁ ପଳାୟନ କରେ

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top