ନିଜ ମା କୁ ସର୍ବ ସମ୍ମୁଖ ରେ ଚାପୁଡ଼ା ମାରି ଜୀବନ ନେଲା କଳିଯୁଗୀ ପୁଅ, ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ରାଜଧାନୀ ଦିଲ୍ଲୀରେ ଭଡାରେ ରହୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ଝଗଡା ଶେଷ ହେବାପରେ ଘର ମାଲିକ ଝଗଡା ସମୟରେ ନିଜର ୭୬ ବର୍ଷିୟା ମାଙ୍କୁ ଚାପୁଡ଼ା ମାରିଦେଲା | ଏହି କାରଣରୁ ବୃଦ୍ଧ ମହିଳା ଅବତାର କୌରଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଗଲା | ମା’ଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ପୁଅ ପୋଲିସକୁ ନ ଜଣାଇ ହିଁ ତାଙ୍କର ଅନ୍ତିମ ସଂସ୍କାର କରିଦେଲେ | କିନ୍ତୁ ଘଟଣାର ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଯାଇଥିଲା | ଯାହା ପରେ ପୋଲିସ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରିଥିଲା ​​ଏବଂ ଯାଞ୍ଚ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପରେ ଆଇପିସି ଆକ୍ଟର ଧାରା ୩୦୪ ଅନୁଯାୟୀ କେସ ପଞ୍ଜିକରଣ କରି ପୁଅକୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଥିଲା | ବର୍ତ୍ତମାନ ପୋଲିସ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରା କରୁଛି |

ଡେପୁଟି କମିଶନର ସାନ୍ତୋଶ କୁମାର ମୀନା କହିଛନ୍ତି ଯେ ମୃତକ ବୃଦ୍ଧ ଅବତାର କୌର ନିଜ ପୁଅ ରଣଭୀର ଏବଂ ବୋହୂଙ୍କ ସହ ସେବକ ପାର୍କରେ ରହୁଥିଲେ | ପୋଲିସର ସୂଚନାନୁସାରେ, ମାର୍ଚ୍ଚ ୧୫ ତାରିଖ ଦିନ ପୋଲିସକୁ ଜଣେ ମହିଳା ଅଭିଯୋଗରେ କହିଥିଲେ ଯେ ପାର୍କିଂକୁ ନେଇ ଏଠାରେ ଘର ମାଲିକଙ୍କ ସହିତ ବିବାଦ ଲାଗି ରହିଛି | ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲା ଯେ ଘଟଣାର ସମାଧାନ ହୋଇସାରିଛି | ପୋଲିସକୁ ମହିଳା ଜଣକ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଆଉ ଏହି ଘଟଣାରେ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଚାହୁଁନାହାଁନ୍ତି |

ସେପଟେ ଏହି ଘଟଣା ପରେ ରଣଭୀର ନିଜ ମାଆଙ୍କ ସହ ଝଗଡା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ | ଏହି ସମୟରେ ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରୁଥିଲେ | ଝଗଡା ସମୟରେ ହିଁ ରଣଭୀର ନିଜ ମା’ଙ୍କୁ ଜୋରରେ ଚାପୁଡ଼ା ମାରିଥିଲେ | ଚାପୁଡ଼ା ମାରିବା ପରେ ବୃଦ୍ଧ ଜଣକ ରାସ୍ତାରେ ପଡ଼ିଗଲେ ଏବଂ ଚେତାଶୂନ୍ୟ ହୋଇପଡିଥିଲେ | ଏହା ପରେ ବୃଦ୍ଧ ମହିଳାଙ୍କ ବୋହୂ ତାଙ୍କୁ ଉଠାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କଲା, କିନ୍ତୁ ସେ ଉଠିଲେ ନାହିଁ | ଯାହା ପରେ ପରିବାର ଲୋକେ ତାଙ୍କୁ ନେଇ ହସ୍ପିଟାଲ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ ଏବଂ ଡାକ୍ତରମାନେ ତାଙ୍କୁ ମୃତ ବୋଲି ଘୋଷଣା କରିଦେଲେ

https://youtu.be/Fr4OuuKHE7s

ପୋଲିସକୁ ନ ଜଣାଇ କରିଦେଲେ ଅନ୍ତିମ ସଂସ୍କାର :-ପରିବାର ଲୋକ ହସ୍ପିଟାଲରୁ ବୃଦ୍ଧ ମହିଳାଙ୍କ ଶବକୁ ନେଇ ସିଧା ନିଜ ଘରକୁ ଆସିଲେ ଏବଂ ସେଠାରୁ ତାଙ୍କୁ ଅନ୍ତିମ ସଂସ୍କାର ପାଇଁ ନେଇଗଲେ | ସେ ମାମଲାର ସୂଚନା ପୋଲିସକୁ ଦେଇନଥିଲେ ଏବଂ ଅନ୍ତିମ ସଂସ୍କାର କରିଦେଲେ | ଏହି ପୂରା ଘଟଣା ବିଷୟରେ ପୋଲିସ ଅଜଣା ରହିଲା | ଏହା ମଧ୍ୟରେ ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ କେହି ଜଣେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଘଟଣାର ସିସିଟିଭି ଫୁଟେଜ ଭାଇରାଲ କରିଦେଲା | ଫୁଟେଜରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ପୁଅ ତାଙ୍କ ବୃଦ୍ଧ ମା’ଙ୍କୁ ଚାପୁଡ଼ା ମାରିଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଲା | ଭିଡିଓ ବିଷୟରେ ପୋଲିସ ଜାଣିବା ପରେ ପୋଲିସ ଯାଞ୍ଚ ଆରମ୍ଭ କଲା | ଯାଞ୍ଚ କରିବାରୁ ଏହା ଜଣାପଡିଲା ଯେ ଭଡାରେ ରହୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ଝଗଡା ଶେଷ ହେବାପରେ ଘର ମାଲିକ ରଣଭୀର, ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ଏବଂ ତାଙ୍କ ମାଆଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଝଗଡା ହୋଇଥିଲା | ଯାହା ମଧ୍ୟରେ ରଣଭୀର ନିଜ ମା’ଙ୍କୁ ଚାପୁଡ଼ା ମାରିଦେଲେ | ପୋଲିସ କେସ ପଞ୍ଜିକରଣ କରି ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଗିରଫ କରିଛି |

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top