ଯଦି ଆପଣ ଙ୍କ ଶରୀର ର ଏହି ଏହି ଜାଗାରେ କଳାଯାଇ ଅଛି ତେବେ ପଢନ୍ତୁ ଆପଣ ଙ୍କ ସ୍ଵଭାବ କିପରି ଆଉ କେମିତି ରହିଛି ଧନ ଯୋଗ

ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ମାଧ୍ୟମରେ ଭବିଷ୍ୟତ ବିଷୟରେ ଅନେକ କିଛି ଜାଣିହେବ | ସାମୁଦ୍ରିକ ଶାସ୍ତ୍ରୀରେ ଶରୀରର ଲକ୍ଷଣ କିମ୍ବା ଲକ୍ଷଣ ଆଧାରରେ ବ୍ୟକ୍ତି ବିଷୟରେ ଅନେକ କିଛି କୁହାଯାଇଛି | ସେହିଭଳି, ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଶରୀରରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଥିବା କଳାଯାଇ ମାଧ୍ୟମ ରେ ଭବିଷ୍ୟତ ବିଷୟରେ ଅନେକ କିଛି ଜାଣିହେବ | ପଣ୍ଡିତ ଶଲେନ୍ଦ୍ର ପାଣ୍ଡେ କଳାଯାଇ ସହ ଜଡିତ କିଛି ବିଶେଷ ରହସ୍ୟ ବିଷୟରେ କହୁଛନ୍ତି।

ସାମୁଦ୍ରିକ ଶାସ୍ତ୍ରୀରେ କୁହାଯାଇଛି ଯେ ଶରୀରର ଚିହ୍ନଗୁଡ଼ିକର ପ୍ରଭାବ ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରକୃତି ଏବଂ ଭବିଷ୍ୟତ ଉପରେ କ’ଣ ଏବଂ ଜୀବନରେ କେଉଁ ଜିନିଷ ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିପାରେ | ଏହି ଚିହ୍ନଗୁଡ଼ିକରେ କଳାଯାଇ , ଗ୍ରହଣ ଖଣ୍ଡିଆ, ଜିନ୍ ଗତ ଚିହ୍ନ ଓ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ବିଶେଷ ବ୍ୟକ୍ତିବିଶେଷ ମଧ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳେ | ଶରୀର ଚିହ୍ନ ମାଧ୍ୟମରେ, ବ୍ୟକ୍ତିର ପ୍ରତ୍ୟେକ ପ୍ରକାରର ଭଲ ଏବଂ ଖରାପ ପ୍ରକୃତି ବୁଝି ହେବ ଏବଂ ଜାଣିହେବ

ମୁହଁରେ ଏକ କଳାଯାଇ ହେବାର ଭିନ୍ନ ଅର୍ଥ ଅଛି | ମୁହଁରେ ମିଳୁଥିବା କଳାଯାଇ ଆପଣଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ସହିତ ସିଧାସଳଖ ଜଡିତ | ଯଦି ତୁମର ଗାଲରେ କଳାଯାଇ ଅଛି, ତେବେ ଏହା ତୁମର ଭାଗ୍ୟ କୁ ମଜବୁତ କରେ | ଏହିପରି ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଆକର୍ଷଣୀୟ ହେବା ସହିତ ବହୁତ ଧନୀ ଅଟନ୍ତି | ସେମାନେ ଅନ୍ୟ ଙ୍କ ଠୁ ଭିନ୍ନ ଆଉ ପ୍ରତିଭାବାନ ହେଇଥାନ୍ତି

ନାକ ଉପରେ ଏକ କଳାଯାଇ ରହିବା ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ବହୁତ ଶୃଙ୍ଖଳିତ କରିଥାଏ | କିନ୍ତୁ ଏହି କାରଣରୁ, ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ବିବାଦ ବଢ଼ିବାରେ ଲାଗେ | ଓଠ ଉପରେ ଏକ କଳାଯାଇ ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ଲୋକମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବହୁତ ଲୋକପ୍ରିୟ | ତଥାପି, ଏହିପରି ଲୋକମାନେ କେବଳ ମନୋନୀତ ଲୋକଙ୍କୁ ନିଜର ବୋଲି ଭାବନ୍ତି | ଯେଉଁମାନଙ୍କର ନାକ ତଳେ ଏକ କଳାଯାଇ ଥାଏ, ଏହିପରି ଲୋକମାନେ କମ୍ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ମିଶିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି

କପାଳରେ ଏକ କଳାଯାଇ ରହିବା ସୂଚିତ କରେ ଯେ ଆରମ୍ଭରେ ସଂଘର୍ଷ କରିବା ପରେ ତୁମେ ଧନୀ ହୋଇପାରିବ | ଓଠରେ ଏକ କଳାଯାଇ ରହିବା ଅର୍ଥ ହେଉଛି ବ୍ୟକ୍ତି ପ୍ରକୃତିକୁ ବହୁତ ଭଲପାଏ |ଏହିପରି ଲୋକଙ୍କର ଏକରୁ ଅଧିକ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ରହିଥାଏ |

ଯଦି ହାତର ମଝି ରେ କଳାଯାଇ ଅଛି ତାହାଲେ ଏହା ବହୁତ୍ ଭଲ ସୂଚକ| ଯଦି ଆଙ୍ଗୁଠି ଉପରେ କିମ୍ବା ତଳେ ଏକ କଳାଯାଇ ଅଛି, ତେବେ ଏହା ଦୁର୍ଭାଗ୍ୟର କାରଣ ହୋଇଥାଏ | ଏହା ବ୍ୟତୀତ, ପାପୁଲି ର ପଛ ପାର୍ଶ୍ୱରେ ମୋଲ ଥିବା ଲୋକମାନେ ବହୁତ ଅଳସୁଆ |

ଛାତିରେ କଳାଯାଇ ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ପାରିବାରିକ ବାଧାବିଘ୍ନର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହ ସମନ୍ୱୟ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ସମସ୍ୟା ଉଠାଇବାକୁ ପଡିବ | ପାଦର ପାଦରେ ଥିବା ଏକ ମୋଲ ସର୍ବଦା ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଘରୁ ନେଇଯାଏ | ପାଦର ପାଦରେ ଏକ କଳାଯାଇ ରହିବା ଜୀବନରେ ବହୁତ ସଫଳତା ଦେଇଥାଏ |

ଯଦି ମୁହଁରେ ଏକ ଲାଲ୍ କଳାଯାଇ ଥାଏ ତେବେ ଏହା ବ୍ୟକ୍ତିର ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ଦୁର୍ଭାଗ୍ୟ ଆଣିଥାଏ | ବାହୁରେ ଲାଲ୍ କଳାଯାଇ ରହିବା ଆର୍ଥିକ ଶକ୍ତି ଆଣିଥାଏ | ଛାତିରେ ଲାଲ୍ କଳାଯାଇ ରହିବା ଅର୍ଥ ହେଉଛି ବିଦେଶ ଯାଇ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top