ସ୍ୱାମୀ ନଥିଲା ବେଳେ ଭାଉଜ ଲୁଚି ଲୁଚି କରୁଥିଲେ ଖେଳ,ହେଲେ ଧରା ପଡ଼ିଗଲା ସବୁ କାରନାମା ଆଉ ତା ପରେ…

 

ନମସ୍କାର ପାଠକ ବନ୍ଧୁ।ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ମହିଳା ମାନେ କିଭଳି କାଣ୍ଡ ଘଟାଉ ଛନ୍ତି ଆପଣ ମାନେ ସମସ୍ତେ ଜାଣି ଥିବେ।ମହିଳା ମାନେ ନିଜ ସ୍ଵାମୀ ଥାଉ ଥାଉ ପର ପୁରୁଷ ଙ୍କ ସହିତ ରାସ ଲୀଳା କରୁଛନ୍ତି।ନିଜ ପିଲା ଙ୍କୁ ଛାଡି ସେମାନେ ତାଙ୍କ ସହିତ ଚାଲି ଯାଉଛନ୍ତି।

ଥରେ ହେଲେ ବି ନିଜ ପିଲା ଙ୍କ କଥା ଭାବୁ ନାହାନ୍ତି।ଆଜି ଆମେ ସେଭଳି ଏକ ଘଟଣା ବିଷୟରେ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ।ଜଣେ ମହିଳା ଅନ୍ୟ ଜଣେ ପୁରୁଷ ଙ୍କ ପ୍ରେମ ରେ ପାଗଳ ହୋଇ ଯାଇଛନ୍ତି।ନିଜ ସ୍ଵାମୀ ପରିବାର କୁ ଖାତିର କରୁ ନାହାନ୍ତି।

ଏଭଳି ଅନେକ ଖବର ଆପଣ ମାନେ ଶୁଣି ଥିବେ।ତେବେ ଆମେ ଆଜି ଜଣେ ମହିଳା ଙ୍କ ବିଷୟ ରେ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ।ମହିଳା ଙ୍କ ସ୍ଵାମୀ ବାହାରେ କାମ କରନ୍ତି।ଓ ମହିଳା ନିଜେ ଘରେ ନିଜ ପିଲା ଓ ପରିବାର କୁ ସମ୍ଭାଳି ଥାନ୍ତି।

ଏହି ସମୟ ରେ ସେ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ପୁରୁଷ ଙ୍କ ପ୍ରେମ ରେ ପଡ଼ି ଯାଇଥିଲେ।ଧୀରେ ଧୀରେ ସେମାନଙ୍କ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ବଢିବାରେ ଲାଗିଲା।ମହିଳା ଜଣକ ଦିନ ରାତି ନିଜ ପ୍ରେମିକ ସହିତ କଥା ହେଉଥିଲେ।ନିଜ ସ୍ଵାମୀ ଘରୁ ବାହାରି ଯିବା ପରେ ମହିଳା ଜଣକ ନିଜ ରୁମ୍ ଭିତରକୁ ଚାଲି ଯାଇଥିଲେ।

ସେଠାରେ ତାଙ୍କ ପୁରୁଷ ବନ୍ଧୁ ଙ୍କ ସହିତ ଫୋନ୍ ଯୋଗେ କଥା ହେଉଥିଲେ।ଆଉ କହିଥିଲେ କି ମୋତେ ଶାନ୍ତ କରିବା ପାଇଁ ତମେ ଦରକାର।ତମେ ଚାଲି ଆସ ମୋ ପାଖକୁ।ମହିଳା ଜଣକ ରାତି ଅଧରେ ନିଜ ପ୍ରେମିକ ସହିତ କଥା ହେଉଛନ୍ତି।

ନିଜ ଶାଢ଼ୀ ଖୋଲି ପକାଉଛନ୍ତି।ଏହି ଭିଡିଓ ଟି ଏବେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଖୁବ୍ ଚର୍ଚ୍ଚା କରା ଯାଉଛି।ଅନେକ ଲୋକ ଏହାକୁ ଦେଖି ନିନ୍ଦା କରିଛନ୍ତି।ସେମାନଙ୍କ କହିବା ଅନୁଯାୟୀ ପର ପୁରୁଷ ଙ୍କ ପାଖରେ ନିଜ ମାନ ସମ୍ମାନ କୁ ବିକ୍ରୀ କରି ଦେଇଚି ଏହି ମହିଳା।

ତାଙ୍କ ସ୍ଵାମୀ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ବି ଜାଣି ନାହାନ୍ତି।ମହିଳା ଜଣକ ନିଜ ପ୍ରେମିକ କୁ କହିଛନ୍ତି କି ମୋତେ ଶାନ୍ତ କରିବାକୁ କେବଳ ତମେ ଦରକାର।ତାଙ୍କର ଏଭଳି କଥା ଶୁଣି ସମସ୍ତେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇ ଯାଇଛନ୍ତି।

ନିଜ ପିଲା ଛୁଆ ଙ୍କ କଥା ଏମାନେ ଥରେ ହେଲେ ବି ଭାବୁ ନାହାଁନ୍ତି।ନିଜ ଇଜ୍ଜତ କୁ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସାମ୍ନା ରେ ବିକ୍ରୀ କରି ଦେଉଛନ୍ତି।ମହିଳା ଜଣକ ର ଭିଡିଓ ଏବେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଖୁବ୍ ଭାଇରାଲ୍ ହେଉଛି।

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top