ପ୍ରବଳ ଶୋଷ ରେ ପାଣି ପିଇବାକୁ ନଈ କୁ ଆସିଥିଲା କୁକୁର, ହେଲେ ପାଣି ରେ ଛପି ରହିଥିଲା କୁମ୍ଭୀର, ତାପରେ….

ବଣୁଆ ଜନ୍ତୁର ମଜାଳିଆ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରଲ ରହିଛି | ଯେଉଁମାନେ ଦର୍ଶକ ଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି | ଏହି ଭିଡିଓଗୁଡିକ ଅନେକ ଥର ମଜାଦାର ହୋଇଥିବାବେଳେ ଏହି ଭିଡିଓଗୁଡିକ ଦେଖିବା ସମୟରେ ଅନେକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଘଟଣା ସାମ୍ନା କୁ ଆସିଥାଏ| ସାମ୍ପ୍ରତିକ ସମୟରେ, କୁମ୍ଭୀର ଏବଂ କୁକୁରର ଏକ ଭିଡିଓ ଦିନକୁ ଦିନ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ଏହା ଦେଖିବା ପରେ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଚକିତ ହୋଇଯିବେ |

ଆମେ ସମସ୍ତେ ଜାଣୁ ଯେ କୁମ୍ଭୀରକୁ ‘ନଦୀ ର ରାଜା’ କୁହାଯାଏ। ଏହି ଜୀବଙ୍କର ପାଣିରେ କୌଣସି ଟକ୍କର ଦେଲା ଭଳି ବିରୋଧୀ ନାହିଁ | ଏହି ପଶୁଟି ଶିକାରକୁ ନିଜ ପାଟି ରେ ଧରିଥାଏ, ତେଣୁ ଏହାର ପଳାୟନ ପ୍ରାୟ ଅସମ୍ଭବ ଅଟେ | କୁମ୍ଭୀରମାନଙ୍କୁ ଭୟ କେବଳ ଜଳରେ ବାସ କରୁଥିବା ଜୀବ ନୁହଁନ୍ତି, ପୃଥିବୀର ରହୁଥିବା ଅଧିକାଂଶ ପ୍ରାଣୀ ମଧ୍ୟ ଏହାକୁ ଭୟ କରନ୍ତି। ଆଜିକାଲି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏହିପରି ଏକ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛ

ଭିଡିଓରେ, ଆପଣ ଦେଖିପାରିବେ ଯେ ଗୋଟିଏ କୁକୁର ନଦୀ କୂଳରେ ଆରାମରେ ବୁଲୁଛି, ଏହି ସମୟରେ ସେ ଜାଣି ନାହିଁ ଯେ ତା ପ୍ରତି ବିପଦ ଅଛି। ଭିଡିଓରେ ଦୂରରୁ ଏକ କୁମ୍ଭୀର ଆସୁଥିବାର ନଜର ଆସୁଛି। ସେ ପ୍ରଥମେ ଧୀରେ ଧୀରେ କୁକୁର ଆଡକୁ ଗତି କରେ ଏବଂ କୁକୁର ପାଖକୁ ଆସିବା ମାତ୍ରେ ସେ ତୁରନ୍ତ ତାଙ୍କୁ ଶୀଘ୍ର ଆକ୍ରମଣ କରେ | କୁକୁରର କେବଳ ଗୋଟିଏ ସ୍ୱର ବାହାରକୁ ଆସେ ଏବଂ ତା’ପରେ ଖେଳ ସମାପ୍ତ ହୁଏ| ଏହା ପରେ କୁମ୍ଭୀରଟି ତାଙ୍କୁ ଜଳର ଗଭୀରକୁ ନେଇଯାଏ |

ଗଣମାଧ୍ୟମ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ଏହି ଭିଡିଓକୁ କୋଟା ନିକଟ ରାୱତବାଟା ବିଷୟରେ କୁହାଯାଉଛି। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଲୋକମାନେ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଅଧିକ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି | ଏହି କାରଣରୁ ଅନେକ ଉପଭୋକ୍ତା ଭିଡିଓ ଉପରେ ସେମାନଙ୍କର ମତାମତ ଦେଇଛନ୍ତି ଜଣେ ଉପଭୋକ୍ତା କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏହି ଦୃଶ୍ୟ ପ୍ରକୃତରେ ଭୟାନକ ଅଟେ ଯେ ମୁଁ ଏହାକୁ ଦେଖିବାକୁ ଡରୁଥିଲି | ଏହି ସମୟରେ, ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଉପଭୋକ୍ତା ଲେଖିଥିଲେ ଯେ ଏହା କୁମ୍ଭୀରର ରହସ୍ୟ | ଏହା ବ୍ୟତୀତ, ଅନ୍ୟ ଅନେକ ଉପଭୋକ୍ତା ଏହି ଭିଡିଓକୁ ବିଭିନ୍ନ ଉପାୟରେ ପ୍ରଶଂସା କରିଥିଲେ

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top