ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ : ପାଣିରେ ଭାସୁଥିବା ସାପକୁ ଧରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିଲା ବ୍ୟକ୍ତି, ଠିକ ସେତିକିବେଳେ ପଛରୁ ବଞ୍ଚାଇବାକୁ ଆସିଗଲା ଅଜଗର ଏବଂ ତା’ପରେ

ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ସାପ ଦେଖିଲେ ଡର ଲାଗେ, ତେବେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରଲ ହେଉଥିବା ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଧ୍ୟାନର ସହ ଦେଖନ୍ତୁ | ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଦେଖିବାପରେ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କ ଡର ପୂର୍ବ ଅପେକ୍ଷା ଆହୁରି ଅଧିକ ବଢ଼ିଯିବ ଏବଂ ଆପଣ ଏହି ଯୁବକ ପରି ଭୁଲ କେବେହେଲେ କରିବେନାହିଁ | ବାସ୍ତବରେ, ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଆଜିକାଲି ଗୋଟିଏ ଭିଡିଓ ଖୁବ ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ଭାଇରଲ ହେଉଛି | ଯେଉଁଥିରେ ଜଣେ ଯୁବକ ପାଣିରେ ଭାସୁଥିବା କଳା ରଙ୍ଗର ସାପକୁ ଧରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛି | ତାପରେ ଏହି ଯୁବକ ସହ କଣ ହୋଇଥାଏ, ଏହା ଆପଣ ଏହି ଭିଡିଓରେ ଦେଖିପାରିବେ | ବାସ୍ତବରେ, ଯୁବକଜଣକ ପାଣିରୁ ସାପକୁ ଧରିବାମାତ୍ରେ ସାପ ନିଜ ଫଣା ସାହାଯ୍ୟରେ ଯୁବକ ଉପରେ ଆ-କ୍ର-ମ-ଣ କରିଦେଲା |

ଏହା ପରେ ଯୁବକ ଜଣକ ନିଜକୁ ଯେକୌଣସି ପ୍ରକାରେ ବଞ୍ଚାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିଲେ, ଠିକ ସେତିକିବେଳେ ପଛରୁ ଏକ ବଡ ଅଜଗର ସାପ ଆସିଲା | ଏହା ପରେ ଯୁବକ ଜଣକ ପାଣିରେ ପଡ଼ିଯାଇଥିଲେ | ଏହି ଭିଡିଓକୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ୟୁଜର୍ସ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି | ଭିଡିଓରେ ଦେଖାଯାଇପାରେ ଯେ ଜଣେ ଯୁବକ ପୁଲ କୂଳରେ ବୁଲୁଛନ୍ତି | ଏହି ସମୟରେ ସେ ଏକ କଳା ସାପ ପୋଖରୀରେ ଭାସୁଥିବାର ଦେଖନ୍ତି | ସାପଟିକୁ ଦେଖି ଯୁବକ ଜଣକ ଧରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କଲେ ଏବଂ କିଛି ସେକେଣ୍ଡରେ ସେ ସାପର ଲାଞ୍ଜକୁ ଧରି ପାଣି ଭିତରୁ ଟାଣି ଆଣିଲେ | କିନ୍ତୁ ସାପ କ୍ରୋ-ଧି-ତ ହୋଇ ନିଜ ଫଣା ଦ୍ୱାରା ତା ଉପରେ ଆ-କ୍ର-ମ-ଣ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥାଏ |

ଏହା ଦେଖି ଯୁବକ ଜଣକ ଡରିଯାନ୍ତି ଏବଂ ସାପକୁ ଛାଡି ଦିଅନ୍ତି, ସାପଟି ଯୁବକ ଆଡକୁ ବଢିବା ମାତ୍ରେ ଯୁବକ ପଛକୁ ହଟି ଯାଉଛନ୍ତି | ସେ ପଛକୁ ଗଲାବେଳେ ଦେଖିଲେ ଯେ ଏକ ବଡ ଅଜଗର ସାପ ତାଙ୍କ ଆଡକୁ ଆସୁଛି ଏବଂ ସେ ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ପାଣି ଉପରେ ପଡିଗଲେ | ଏହା ପରେ ଅଜଗର ମଧ୍ୟ ପାଣିରେ ପଡ଼ିଯାଏ | ଅଜଗର ଏବଂ କଳା ସାପ ମଧ୍ୟରେ ଫସି ରହିଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଏହି ଭିଡିଓ ଦେଖି ୟୁଜର୍ସ ମଧ୍ୟ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଆନ୍ତି | ଏହି ଭିଡିଓକୁ ‘The Unexplained’ ନାମକ ଜଣେ ଟ୍ୱିଟର ୟୁଜର ସେୟାର କରିଛନ୍ତି | ଏହା ସହିତ କ୍ୟାପସନରେ ଲେଖାଯାଇଛି – ସାପ ସହିତ କେବେହେଲେ ପଙ୍ଗା ନେବା ଉଚିତ ନୁହେଁ |

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top