କିଛି ଘଣ୍ଟା ପୂର୍ବ ରୁ ସଡ଼କ ଦୁର୍ଘଟଣା ରେ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ରାଜପୁତ ଙ୍କ ପରିବାର ର ୫ ଜଣ ଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ,ଭଗବାନ୍ କେତେ ନିର୍ଦ୍ଦୟ..

ସିକନ୍ଦର-ଶେଖପୁରା NH-333 ର ହାଲସି ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନ ପରିସରର ପିପ୍ରା ଗ୍ରାମ ନିକଟରେ ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ ଏକ ଟ୍ରକ ଏବଂ ସୁମୋରେ ଏକ ଭୟଙ୍କର ସଡ଼କ ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ମୋଟ ୬ ଜଣଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି। ଏଥିରେ ପାଞ୍ଚ ଜଣ ଫିଲ୍ମ ଷ୍ଟାର ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ସମ୍ପର୍କୀୟ ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି।

ଏହି ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ  ଭିଣେଇ ଲାଲଜିତ ସିଂଙ୍କର ମଧ୍ୟ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି। ତାଙ୍କୁ ହରିୟାଣାରେ ପୋଲିସ୍ ADG ଭାବରେ ନିଯୁକ୍ତ କରାଯାଇଥିଲା | ଏହା ସହିତ ମୃତ୍ୟୁରେ ଦୁଇ ଭଉଣୀ ଏବଂ ଅନ୍ୟ ଦୁଇ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ କରାଯାଇଛି |

ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକଙ୍କ କହିବାନୁସାରେ, ଜାମୁଇ ଜିଲ୍ଲାର ଖାଇରା ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନ ର  ଭଣ୍ଡାରା ଗାଁର ଲଲଜିତ ସିଂଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଗୀତା ଦେବୀଙ୍କ ମୃତଦେହକୁ ଶବ ଦାହ କରିବା ପରେ ଡ୍ରାଇଭର ସମେତ 10 ଜଣ ଲୋକ ଗାଁକୁ ଫେରୁଥିଲେ। ପିପ୍ରା ଗ୍ରାମରେ ଅବସ୍ଥିତ ଅପଗ୍ରେଡ୍ ମିଡିଲ୍ ସ୍କୁଲ୍ ନିକଟରୁ ଆସୁଥିବା ଏକ ଏଲପିଜି ଲୋଡ୍ ଟ୍ରକ୍ ସହିତ ଏକ ଟାଟା ସୁମୋ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା ହୋଇଥିଲା |

ଏହି ଧକ୍କା ଏତେ ଭୟାନକ ଥିଲା ଯେ ଗାଡ଼ି ପୁରା ଭାଙ୍ଗି ଯାଇଥିଲା ଆଉ ଭିତରେ ଥିବା ଡ୍ରାଇଭର ଶରୀର ପୁରା ନଷ୍ଟ ହେଇଯାଇଥିଲା, ଆଉ ୫ ଜଣ ବି ଶେଷ ହୋଇଯାଇଥିଲେ, ତେବେ ସୁଶାନ୍ତ ଙ୍କ ପରିବାର ର ୫ ଜଣ ଙ୍କ ଦେହାନ୍ତ ପରେ ସୁଶାନ୍ତ ଙ୍କ ଫ୍ୟାନ ମାନେ ବି ବହୁତ୍ ମନଦୁଃଖ କରିବାକୁ ଲାଗିଛନ୍ତି

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top