ଅମିର୍ କରିବେ ତୃତୀୟ ବିବାହ, ନିଜ ଝିଅ ବୟସ ର ପ୍ରେମିକା ସହ ପ୍ରେମ ରେ ଉବୁଟୁବୁ ଅମୀର..

ଆମୀର ଖାନ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ କିରଣ ରାଓଙ୍କଠାରୁ ଅଲଗା ହେବା ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ। ସେହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଦୁହେଁ ଏକ ବିବୃତ୍ତି ଜାରି କରି କହିଥିଲେ ଯେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଆମେ ଦୁହେଁ ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀ ନୁହଁନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଆମେ ସହ-ପିତାମାତା ଏବଂ ପରସ୍ପରର ପରିବାର ହୋଇ ରହିବା

କହି ରଖୁଛୁ କି କିରଣ ଙ୍କ ଆଗରୁ ବି ଅମିର ଖାଁ ଙ୍କ ଆଉ ଜଣେ ପତ୍ନୀ ଥିଲେ ହେଲେ ତାଙ୍କୁ ସେ ଛାଡପତ୍ର ଦେଇଥିଲେ ତାପରେ କିରଣ ଙ୍କ ସହ ରହିଲେ ଆଉ ଏବେ କିରଣ ଙ୍କୁ ଛାଡି ଆଉ ଜଣଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବେ ବୋଲି ଚର୍ଚ୍ଚା ଜୋର୍ ଧରୁଛି

ନିକଟରେ ଆମୀର ଖାନ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ କିରଣ ରାଓଙ୍କଠାରୁ ଅଲଗା ହେବା ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ। ସେହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଦୁହେଁ ଏକ ବିବୃତ୍ତି ଜାରି କରି କହିଥିଲେ ଯେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଆମେ ଦୁହେଁ ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀ ନୁହଁନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଭଲ ସାଙ୍ଗ ,  ତା’ପରେ ଆମିରଙ୍କ ଦ୍ୱିତୀୟ ଛାଡପତ୍ର ପରେ ତାଙ୍କ ସହ-ଅଭିନେତ୍ରୀ ଫାତିମା ସାନା ଶେଖ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଟ୍ରେଣ୍ଡ କରିବା ଆରମ୍ଭ କଲେ | ଲୋକମାନେ ଆମୀର-କିରଣଙ୍କ ପୃଥକତା ପାଇଁ ଫାତିମାଙ୍କୁ ଦାୟୀ କରିଥିଲେ |

ନିକଟରେ ଆମୀରଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ଲାଲ ସିଂ ଚଦ୍ଡା ର ଏକ ନୂଆ ପୋଷ୍ଟର ରିଲିଜ ହୋଇଛି। ଏଥିରେ ରିଲିଜ୍ ତାରିଖ ଘୋଷଣା କରାଯାଇଥିଲା, ଫିଲ୍ମ ଆସନ୍ତା ବର୍ଷ ଏପ୍ରିଲ୍ 14 ରେ ପ୍ରେକ୍ଷାଳୟରେ ରିିଲିଜ ହେବ | ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ଖବର ଆସିଲା ଯେ ଆମୀର ଏହା ପରେ ତୃତୀୟ ଥର ବିବାହ କରିବେ, କେବଳ ଆମୀର କହିପାରିବେ |

ଏବଂ ତାଙ୍କ ନୂଆ ସ୍ତ୍ରୀ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଫାତିମା ସାନା ଶେଖ ହେବେ କି ନାହିଁ, ଏହାକୁ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ କୁହାଯାଇପାରିବ ନାହିଁ | ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଫାତିମା ଡଙ୍ଗଲ ଫିଲ୍ମରେ ଆମୀରଙ୍କ ଝିଅର ଚରିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ | ଆହୁରି ମଧ୍ୟ, ଅଭିନେତ୍ରୀ ଆମୀରଙ୍କ ଝିଅ ଆୟରାଙ୍କଠାରୁ ମାତ୍ର 5 ବର୍ଷ ବଡ |

 

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top