ଶାଳୀ କୁ ନିଶା ଦେଇ ୩ ଥର ବ-ଳା-ତ୍କା-ର କଲା ଭିଣେଇ, ତାପରେ

ଭିଣେଇ ଆଉ ଶାଳୀ ମଧ୍ୟ ରେ ସମ୍ପର୍କ ହଉଚି ଭାଇ ଆଉ ଭଉଣୀ ର ହେଲେ କଳିଯୁଗରେ ଆଜି କାଲି ଶାଳୀ ସହ ଖରାପ୍ ସମ୍ପର୍କ ରଖି ଏଇ ଶାଳୀ ଭିଣେଇ ସପର୍କ ରେ ଦାଗ ଲାଗିଛି, ବାସ୍ତବ କହିବାକୁ ଗଲେ ଦେହ ସୁଖ ପାଇବାକୁ ଶାଳୀ କୁ ବି ଛାଡ଼ିଲେନି ରାକ୍ଷସ ମାନେ, ତେବେ ଘଟଣା ଟି ହେଉଛି ପୀଡିତା ଜଣକ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ତାଙ୍କ ଭଉଣୀର ପ୍ରସବ ପାଇଁ ତାଙ୍କ ଭାଉଜଙ୍କ ଘରକୁ ଆସିଛନ୍ତି। ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ଭଉଣୀ ପ୍ରସବ କରାଗଲା, ସାନ ଭଉଣୀ ନିଜେ ଘର କାମ କରିବା ଦାୟିତ୍। ଗ୍ରହଣ କଲେ |

ଏହି ସମୟରେ ତାଙ୍କ ଭିଣେଇଙ୍କ ମନ୍ଦ ଆଖି ତାଙ୍କ ଉପରେ ପଡ଼ିବା ଆରମ୍ଭ କଲା। ଦିନେ, ସୁଯୋଗ ଦେଖି ପୀଡିତାଙ୍କ ଭିଣେଇ ତାଙ୍କ ପାନୀୟ ରେ ନିଶା ବଟିକା ମିଶେଇ ଦେଲେ ,ଯେତେବେଳେ ଶାଳୀ ଅଚେତ୍ ହେଇଗଲା ଭିଣେଇ ତାକୁ ବ-ଳା-ତ୍କା-ର କରିଥିଲେ

ଏପରିକି ଥରେ ନୁହ ହୋସ ଆସିବ ପରେ ମଧ୍ୟ ବାନ୍ଧି କରି ଆଉ ଦୁଇ ଥର ସଂପର୍କ ରଖିଥିଲେ, ପୀଡ଼ିତ ଙ୍କ ଅଙ୍ଗ ରେ ବହୁତ୍ କଷ୍ଟ ହେଲା ସତ୍ତ୍ଵେ ବି ସେ ଛାଡି ନଥିଲେ,ଯେବେ ଘରେ ଅଲଗା ଲୋକ ଆସିଲା ପରେ ସବୁ କଥା ସାମ୍ନା କୁ ଆଣିଲେ ଏହା ପରେ ପୀଡିତା ମହିଲା ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ। ପୀଡିତା ଜଣାଇଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ଭିଣେଇ ଚା’ରେ କିଛି ନିଶା ବଟିକା ଦେଇ ତାଙ୍କୁ ଜବରଦସ୍ତି କରି ପିଆଇଥିଲେ,

ଏହା ପରେ ସେ ଚେତାଶୂନ୍ୟ ହୋଇ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଭିଣେଇ ତାଙ୍କୁ ବ-ଳା-ତ୍କା-ର କରିଥିଲେ। ପୀଡିତା ତାଙ୍କ ପରିବାର ସହିତ ମହିଳା ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନରେ ପହଞ୍ଚି ଅଭିଯୁକ୍ତ ଭାଉଜଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ। ମହିଳା ଷ୍ଟେସନ ଦାୟିତ୍ୱରେ ଥିବା ରାମ ସିଂ ଗଣମାଧ୍ୟମ ସହ ବାର୍ତ୍ତାଳାପ ସମୟରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଜଣେ ଯୁବତୀ ତାଙ୍କ ଭିଣେଇ ବିରୁଦ୍ଧ ରେ ବ-ଳା-ତ୍କା-ର ଅଭିଯୋଗରେ ମାମଲା ଦାୟର କରିଛନ୍ତି।

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top