ରାସ୍ତାକଡ଼ରେ ବସିଥିବାର ଦେଖାଗଲା ଚିତାବାଘ, ଲୋକେ କହିଲେ – ଏହା ମଣିଷମାନଙ୍କର ଲୋଭର ପରିଣାମ, ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଚିତାବାଘକୁ ଜଙ୍ଗଲର ସେହି ପଶୁମାନଙ୍କ ସହିତ ଗଣନା କରାଯାଏ, ଯେଉମାନଙ୍କଠାରେ ଚମତ୍କାର ଫୁର୍ତ୍ତି ରହିଥାଏ | ଚିତାବାଘର ଚାଲାକି କାରଣରୁ ତାକୁ ସବୁ ପଶୁମାନଙ୍କଠାରୁ ଅଲଗା କରିଥାଏ, ତେଣୁ ଚିତାବାଘକୁ ଦେଖି ଏହା କହିବା କଷ୍ଟକର ଯେ ସେ ପରବର୍ତ୍ତୀ ମୁହୂର୍ତ୍ତରେ କଣ କରିବାକୁ ଯାଉଛି | ନିଜ ସ୍ୱାର୍ଥ ଚକ୍କରରେ ମଣିଷ ଜଙ୍ଗଲଗୁଡିକୁ ଉଜାଡି ଚାଲିଛି | ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଚିତାବାଘ ଭଳି ଖତରନାକ ପଶୁମାନଙ୍କୁ ରାସ୍ତାକଡ଼ରେ ବୁଲୁଥିବାର ମଧ୍ୟ ଦେଖାଯାଇଥାଏ | ଆଜିକାଲି ଏପରି ଏକ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି | ଯାହାକୁ ଦେଖି ଲୋକମାନେ ଅଲଗା ଅଲଗା କମେଣ୍ଟ କରି ଚାଲିଛନ୍ତି | ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏହି ଭିଡିଓରେ ଏପରି କଣ ବିଶେଷ ରହିଛି |

ଆମେ ସମସ୍ତେ ଜାଣିଛନ୍ତି ଯେ ଚିତାବାଘ ନିଜ ଫୁର୍ତ୍ତି ପାଇଁ ଜଙ୍ଗଲରେ ଜଣାଶୁଣା ଅଟେ, କିନ୍ତୁ ମଣିଷମାନଙ୍କର ବଢୁଥିବା ଲୋଭ ଏମାନଙ୍କ ଘରକୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଉଜାଡିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଇଛି | ଯେଉଁ କାରଣରୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ଜୀବମାନଙ୍କର ଦଖଲ ମଣିଷମାନଙ୍କ ବସ୍ତିରେ ବଢିଯାଇଛି | ଏହା ସହିତ ଜଡିତ ଗୋଟିଏ ଭିଡିଓ ଆଜିକାଲି ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି, ଯାହାକୁ ଦେଖିବାପରେ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ |

ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ :-

https://twitter.com/Deb_Jai_Hind/status/1413466563789815813?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1413466563789815813%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.tv9hindi.com%2Ftrending%2Fviral-video-of-leopard-who-come-on-highway-people-were-shocked-to-see-this-731141.html

ଭିଡିଓରେ ଆପଣ ଦେଖିପାରିବେ ଯେ ଗୋଟିଏ ଚିତାବାଘ ରାସ୍ତାକଡ଼ରେ ବସିଛି ଏବଂ ସେ ଜୋରରେ ଗର୍ଜନ କରୁଛି | ତାପରେ ସେ କିଛି ସମୟ ବସିବାପରେ ଅଚାନକ ଡିଆଁ ମାରି ଲୁହା ଜାଲ ପାର କରି ଜଙ୍ଗଲକୁ ଚାଲିଯାଉଛି | ଏହି ଭିଡିଓ ଭାଇରଲ ହେବାପରେ ଲୋକମାନେ ମଧ୍ୟ ନିଜ ନିଜର ରିଆକ୍ସନ ଦେବା ଆରମ୍ଭ କରିଛନ୍ତି |

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏହି ଭିଡିଓ ବହୁତ ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ଭାଇରଲ ହେଉଛି | ଏହି କାରଣରୁ ଅନେକ ୟୁଜର୍ସ ଭିଡିଓରେ ନିଜର ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଲେଖୁଛନ୍ତି | ଜଣେ ୟୁଜର କହିଛନ୍ତି ଯେ ଆମେ ସେମାନଙ୍କ ଘରକୁ ଉଜାଡି ଦେଉଛନ୍ତି | ଜଙ୍ଗଲ ଉପରେ ବ୍ରିଜ ତିଆରି କରି ଅନେକ ଦେଶରେ ତଳେ ଜଙ୍ଗଲକୁ ବଞ୍ଚାଯାଏ, ଯେପରିକି ପଶୁମାନେ ମଧ୍ୟ ନିଜ ରାସ୍ତାରେ ଚାଲିବେ | ସେମାନଙ୍କ ଜୀବନ ଆମ ବିକାଶ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରଭାବିତ ନ ହେଉ | ସେହିପରି ଅନ୍ୟ ୟୁଜର କହିଛନ୍ତି, କି ଡିଆଁ ମାରିଲା, ଏହାବ୍ୟତୀତ ଆହୁରି ଅନେକ ୟୁଜର୍ସ ଏହି ଭିଡିଓରେ ନିଜ ନିଜର ରିଆକ୍ସନ ଦେଇଛନ୍ତି |

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top