ନିଜ ବଏ ଫ୍ରେଣ୍ଡ ବିକିଦେଲା ଗାର୍ଲ୍ ଫ୍ରେଣ୍ଡ୍ କୁ, ୪ ମାସ ଲଗାତାର ଝିଅ ସହ ଖରାପ୍ କାମ କଲେ ଗ୍ରାହକ

ପୁଣେ: ଗତ କିଛି ମାସ ମଧ୍ୟରେ ଜଣେ ଝିଅକୁ ଅନେକ ଥର ଗଣଦୁ-ଷ୍କର୍ମ କରାଯାଇଥିଲା। ଝିଅ ଟି ବୟସ 20 ବର୍ଷ ବୋଲି କୁହାଯାଏ | ଏହି ଘଟଣା ଝିଅ ପ୍ରେମିକ ଏବଂ ତାଙ୍କ ସାଥୀ ବ୍ୟତୀତ ଅନ୍ୟ କେହି କରି ନ ଥିଲେ। ଝିଅଟିକୁ ଭାଇରାଲ କରି ଏକ ଭିଡିଓ କରିବାକୁ ଧମକ ଦିଆଯାଇଥିଲା। ଏଥିରେ ସମୁଦାୟ 6 ଜଣ ଲୋକ ସାମିଲ ହୋଇଥିଲେ। ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଦୁଇଜଣଙ୍କର ବୟସ ପ୍ରାୟ 15 ବର୍ଷ ବୋଲି କୁହାଯାଏ |

ଏହି ମାମଲା ମହାରାଷ୍ଟ୍ରର ପୁଣେର ଦେହୁ ରୋଡର ଅଟେ। ଏଠାରେ ଜଣେ 20 ବର୍ଷର ବାଳିକାକୁ ବଳା-ତ୍କାର ଅଭିଯୋଗରେ ଚାରି ଜଣଙ୍କୁ ଗିର-ଫ କରାଯାଇଛି ଏବଂ ଦୁଇ ନାବାଳକଙ୍କୁ ଗିର-ଫ କରାଯାଇଛି।ଜଣେ ଅଧିକାରୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଜାନୁଆରୀରୁ ସମସ୍ତ ଅଭିଯୁକ୍ତ ନାବାଳିକାକୁ ଅନେକ ଥର ବଳାତ୍କାର କରିଥିଲେ। ସେମାନେ ତାଙ୍କ ସହିତ ଅନ୍ତରଙ୍ଗ ଭିଡିଓ ରିଲିଜ୍ କରିବାକୁ ଧମକ ଦେଇ ଏପରି କରୁଥିଲେ, ଯେଉଁମାନଙ୍କ ସହିତ ଝିଅ ସମ୍ପର୍କ ଥିଲା |

ଜଣେ ଅଧିକାରୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଜାନୁଆରୀରୁ ସମସ୍ତ ଅଭିଯୁକ୍ତ ନାବାଳିକାକୁ ଅନେକ ଥର ବଳାତ୍କାର କରିଥିଲେ। ସେମାନେ ତାଙ୍କ ସହିତ ଅନ୍ତରଙ୍ଗ ଭିଡିଓ ରିଲିଜ୍ କରିବାକୁ ଧମକ ଦେଇ ଏପରି କରୁଥିଲେ, ଯେଉଁମାନଙ୍କ ସହିତ ଝିଅ ର ସମ୍ପର୍କ ଥିଲା |

ଯେତେବେଳେ ଝିଅଟି ବିରକ୍ତ ହେଲା, ସେ ତା’ର ଜଣେ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କୁ ପୁରା କଥା କହିଲା, ତା’ପରେ ଏହି କଥା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଲା | ଗିରଫ ହୋଇଥିବା ଚାରିଜଣ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ବୟସ 19 ରୁ 32 ବର୍ଷ ହୋଇଥିବାବେଳେ ଗିରଫ ହୋଇଥିବା ଦୁଇ ନାବାଳକଙ୍କୁ 15 ବର୍ଷ ବୟସ ବୋଲି ଅଧିକାରୀ କହିଛନ୍ତି।

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top