ନୂଆ ନୂଆ ପୁଅ ଙ୍କୁ ଫସେଇ ବାହା ହଉଥିଲା, ଚଉଠି ରାତି କରି ସକାଳୁ ଲୁଟ କରି ଫେରାର ହଉଥିଲା ଝିଅ

ଏକ ସୁନ୍ଦର, ଶୃଙ୍ଖଳିତ ଏବଂ ସଂସ୍କାରି ଝିଅ ବିବାହ କରିବା ପ୍ରତ୍ୟେକ ପୁଅର ସ୍ୱପ୍ନ | ବିବାହ ପରେ ସେ ସାରା ଜୀବନ ନିଜ ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହ ଖୁସିରେ ବିତାଇବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି | ସେ ଚାହାଁନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ପ୍ରତ୍ୟେକ ସୁଖ ଏବଂ ଦୁଃଖରେ ତାଙ୍କ ସହିତ ରୁହନ୍ତୁ | କିନ୍ତୁ ଯଦି ତୁମେ ଜାଣିବ ଯେ ତୁମର ନବ ବିବାହିତ ପତ୍ନୀ ଜଣେ ବଡ ଠକ | ସେ ପୂର୍ବରୁ ଅନ୍ୟ ଅନେକ ପୁରୁଷଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ। କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ଯଦି ହନିମୁନ୍ ପରେ, ଯଦି ସେ ତୁମ ସହ ସଂପର୍କ ରଖି ଅଚାନକ ଅଦୃଶ୍ୟ ହୋଇଯାଏ? ଅବଶ୍ୟ କୌଣସି ସ୍ୱାମୀ ସେପରି କିଛି ଚାହାଁନ୍ତି ନାହିଁ | କିନ୍ତୁ ଦୁର୍ଭାଗ୍ୟବଶତ କିଛି ଲୋକ ଏହିପରି ଆଘାତ ପାଆନ୍ତି

ବର୍ତ୍ତମାନ ଗୁଜୁରାଟର ସୁରଟ ସହରର ସରଥାନା ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନର ଏହି ମାମଲା ନିଅନ୍ତୁ। ଏଠାରେ ପୋଲିସ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି ଯିଏ ଏକ ବିଶେଷ ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟରେ ପୁଅମାନଙ୍କୁ ବିବାହ କରୁଥିଲା। ବିବାହ ଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ, ତାଙ୍କ ନିର୍ବୋଧ ଏବଂ ସୁନ୍ଦର ରୂପରେ କେହି ସନ୍ଦେହ କଲେ ନାହିଁ ବର ଖୁସିରେ ତାଙ୍କୁ ବିବାହ କରି ତାଙ୍କ ଘରକୁ ଆଣିଥିଲା। ବେଳେବେଳେ ଏହା ହନିମୁନ୍ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଯାଏ କିନ୍ତୁ ତା’ପରେ ଏହି 21 ବର୍ଷୀୟ ଝିଅ ଏପରି ଖେଳ ଖେଳୁଥିଲେ ଯେ ବରର ହୋସ ଉଡ଼ି ଯାଇଥିଲା

ଏହି 21 ବର୍ଷୀୟ ଝିଅର ନାମ ମମତା ରାନୀ ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି। ସେ ମହାରାଷ୍ଟ୍ରର ବନାୟତ ଗାଁର। ସୁରଟର ହୀରା କର୍ମୀ ନରେଶ ଶିରୋହା କିଛି ସମୟ ପୂର୍ବରୁ ମମତାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ବିବାହ ପୂର୍ବରୁ ମମତା ନରେଶଙ୍କୁ କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ଲଲିତ ନାମକ ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ସେ ତାଙ୍କୁ ଛାଡପତ୍ର ଦେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ତା’ପରେ ସେ ଅନ୍ୟକୁ ବିବାହ କରିପାରନ୍ତି କିଛି ସମୟ ପରେ ମମତା ନରେଶଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବାକୁ ହଁ କହିଲା | ତା’ପରେ ରାଜା ମମତାଙ୍କ ସହିତ ବିବାହ କଲେ |

ବିବାହ ପରେ ମମତା ତାଙ୍କ ନୂଆ ଶାଶୁ ଘରେ ରହିବାକୁ ଲାଗିଲେ। ସେ ଶାଶୁ ଘରେ ଥିବା ସମସ୍ତଙ୍କ ସହ ଭଲଭାବେ ମିଳିତ ହୋଇଥିଲେ। ତାଙ୍କୁ ଦେଖି କେହି କହିପାରିବେ ନାହିଁ ଯେ ସେ ଏଠାରେ ଅସୁବିଧାରେ ଅଛନ୍ତି। ବିବାହର ପ୍ରାୟ ଏକ ମାସ ବିତିଗଲାଣି | ତା’ପରେ ଗୋଟିଏ ରାତିରେ ଯେତେବେଳେ ଘରେ ସମସ୍ତେ ଶୋଇଥିଲେ, ମମତା ତାଙ୍କର ପ୍ରକୃତ ରଙ୍ଗ ଦେଖାଇଲେ | ସେ ଘରେ ଥିବା ସମସ୍ତ ଟଙ୍କା ଓ ଅଳଙ୍କାର ନେଇ ପଳାଇ ଯାଇଥିଲେ। ପରଦିନ ସକାଳେ ଯେତେବେଳେ ନୀଲେଶ ମମତା ଏବଂ ଘରର ଅଳଙ୍କାର ପାଇଲେ ନାହିଁ, ସେତେବେଳେ ସେ ଏହାକୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବରେ ବୁଝିଲେ | ସେ ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ ସରଥାନା ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନକୁ ଯାଇ ପୋଲିସରେ ଅଭିଯୋଗ ପଞ୍ଜିକୃତ ହୋଇଥିଲେ।

ଯେତେବେଳେ ପୋଲିସ ଏହି ଘଟଣାର ଅନୁସନ୍ଧାନ କଲା, ସେତେବେଳେ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲା ଯେ ମମତା ଅତୀତରେ ଅନେକ ବରକୁ ମଧ୍ୟ ପ୍ରତାରଣା କରିଥିଲେ। ମମତା ତାଙ୍କ ପୂର୍ବ ସ୍ୱାମୀ ଲଲିତଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ବୋକା ବନାଇ ବ୍ଲାକମେଲ କରି ବହୁତ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିଥିଲେ। ପରେ ସେ ରାଜାଙ୍କ ସହିତ ମଧ୍ୟ କରିବାକୁ ଇଚ୍ଛା କଲେ। ପୋଲିସ ଏହା ମଧ୍ୟ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲା ଯେ 21 ବର୍ଷୀୟ ମମତା ମଧ୍ୟ ମହାରାଷ୍ଟ୍ରର ଅନ୍ୟ କେତେକ ଲୋକଙ୍କୁ ସେହିଭଳି ବୋକା ବନାଇଛନ୍ତି। ବାସ୍ତବରେ ମମତା ଟଙ୍କାକୁ ଭଲ ପାଉଥିଲେ। ସେ ଏହାକୁ ପାଇବା ପାଇଁ ଅନେକ ବିବାହ କରୁଥିଲେ | ସେ ଏହାକୁ ରୋଜଗାରର ମାଧ୍ୟମ କରିଥିଲେ।

ବର୍ତ୍ତମାନ ମମତା ପୋଲିସର ହେପାଜତରେ ଅଛନ୍ତି। ସେ ନରେଶଙ୍କ ଘରୁ 1.50 ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଏବଂ 4.50 ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ମୂଲ୍ୟର ଅଳଙ୍କାର ଚୋରି କରିଥିବା ସ୍ୱୀକାର କରିଛନ୍ତି।

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top