ପିଲାମାନଙ୍କର ଜୀବନ ବଞ୍ଚାଇବା ପାଇଁ ଗୋଟିଏ କୁକୁଡ଼ା 3 ଟି ବିଷାକ୍ତ ସାପ ସହିତ ସଂଘର୍ଷ କରିଥିଲା, ଦେଖନ୍ତୁ ଏହି ଜବରଦସ୍ତ ଯୁଦ୍ଧ ଭିଡିଓ

ପଶୁମାନଙ୍କର ମଜାଳିଆ ଏବଂ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଭିଡିଓ ପ୍ରାୟତ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହୁଏ | ଏହି ଭିଡିଓଗୁଡିକ ମଧ୍ୟରୁ କିଛି ଆମକୁ ହସାଇଥାଏ ଏବଂ କିଛି ଦେଖି ଆମେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଉ | ସେହି ସମୟରେ, କିଛି ଭିଡିଓ ଅଛି ଯାହା ମଣିଷକୁ ବହୁତ ଭଲ ଶିକ୍ଷା ଦେଇଥାଏ | ଆଜିକାଲି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଲୋକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଏହିପରି ଏକ ଭିଡିଓ ଆଲୋଚନା ହେଉଛି। ଏହି ଭିଡିଓ ଦେଖିବା ଦ୍ୱାରା, ଆପଣ ମଧ୍ୟ ବୁଝୀବେ ଯେ ମାତାର ଶକ୍ତି ଏବଂ ମାତାର ପ୍ରେମ କ’ଣ? ଏବଂ ଜଣେ ମାତା କୌଣସି ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ଏବଂ ନିଜ ପିଲାମାନଙ୍କ ପାଇଁ କାହା ସହିତ ଲଢିବାକୁ ସର୍ବଦା ପ୍ରସ୍ତୁତ

ଭାଇରାଲ ହେଉଥିବା ଏହି ଭିଡିଓ ଲୋକଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତିଛି। ଏହି ଭିଡିଓରେ ଆପଣ ଦେଖିପାରିବେ ଯେ ଗୋଟିଏ କୁକୁଡ଼ା ତାର ଛୁଆମାନଙ୍କ ପାଇଁ ବିପଜ୍ଜନକ ସାପ ସହିତ ସଂଘର୍ଷ କରିଛି। ସାପମାନେ ତାଙ୍କୁ ବାରମ୍ବାର ଆକ୍ରମଣ କରନ୍ତି, କିନ୍ତୁ କୁକୁଡ଼ା ଭୟଭୀତ ହୁଏ ନାହିଁ,ସେ ସେମାନଙ୍କୁ ଉପଯୁକ୍ତ ଉତ୍ତର ଦେଇଥାଏ |

କିନ୍ତୁ, ସେ ଯେକୌଣସି କ୍ଷେତ୍ରରେ ନିଜ ପିଲାମାନଙ୍କୁ ବଞ୍ଚାନ୍ତି | ତୁମେ ନିଜେ ଦେଖୁଛ କି ସାପମାନେ ବାରମ୍ବାର କୁକୁଡ଼ା ଉପରେ କିପରି ଆକ୍ରମଣ କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ କୁକୁଡ଼ା ସେମାନଙ୍କ ସହ ଲଢ଼ୁଛନ୍ତି। ବୋଧହୁଏ ଏହା ହେଉଛି ମାତାର ପ୍ରେମର ଶକ୍ତି ଯାହା ତାଙ୍କ ପିଲାମାନଙ୍କର ସୁରକ୍ଷା ପାଇଁ କାହାକୁ ପରାସ୍ତ କରିବାକୁ ସାହସ କରେ |

ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଟ୍ୱିଟରରେ ଆଇପିଏସ୍ ଅଧିକାରୀ ରୁପିନ୍ ଶର୍ମା ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ସେ ଭିଡିଓ ସହିତ ମଜାଳିଆ କ୍ୟାପସନ ମଧ୍ୟ ଦେଇଛନ୍ତି। ଏହି ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଦିନକୁ ଦିନ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ଏହି ଭିଡିଓକୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା 3 ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଲୋକ ଦେଖିଛନ୍ତି। ଲୋକମାନେ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ ଲୋକମାନେ ଏହା ଉପରେ ମଜାଳିଆ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେବା ସହିତ କୁକୁଡ଼ାକୁ ତୀବ୍ର ପ୍ରଶଂସା କରୁଛନ୍ତି |

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top