ପାହାଡ଼ ତଳକୁ ଖସି ଖସି ଯାଉଥିବା କାର ରୁ କେମିତି ଲୋକ ଡିଆଁ ମାରୁଛନ୍ତି ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏକ ଲୋମ ଟାଙ୍କୁରା  ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି। ଯେଉଁଥିରେ ଏକ କାର ଶିଖରରୁ ଖସିପଡ଼ିବା ଆରମ୍ଭ କରେ ଏବଂ ଏଥିରେ ବସିଥିବା ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ଗୋଟିଏ ପରେ ଗୋଟିଏ କାରରୁ ଡେଇଁବା ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତି |  ଏହି ଘଟଣା ଚାଇନାରୁ ଆସିଛି।  ଡେଲି ମେଲ ଅନୁଯାୟୀ ପରିବାର କିଛି ସୁନ୍ଦର ଦୃଶ୍ୟ ଉପଭୋଗ କରିବା ପାଇଁ ଜିନଜିଆର ଡୁକୁ ରାଜପଥରେ ସେମାନଙ୍କ କାର ପାର୍କିଂ କରିଥିଲେ, ଯେତେବେଳେ ଗାଡିଟି ପାହାଡ କଡ଼ ଆଡକୁ ଗଡ଼ିବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲା।  ଯେଉଁଠାରେ ସେ ତାଙ୍କ କାର ପାର୍କିଂ କରିଥିଲେ ସେହି ସ୍ଥାନ ଉପତ୍ୟକାକୁ ଦେଖୁଥିବା ଏକ ଲୋକପ୍ରିୟ ପର୍ଯ୍ୟଟନ ସ୍ଥାନ ବୋଲି ଜଣାଯାଇଛି |

ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ଘଟଣାର ଫୁଟେଜରୁ ଜଣାପଡିଛି ଯେ କାରଟି ଆଗକୁ ଗଡ଼ିବା ଆରମ୍ଭ କଲାବେଳେ ଡ୍ରାଇଭର କିଛି ପିଇବା ପାଇଁ କାରରୁ ବାହାରି ଆସିଥିଲେ। ଭିଡିଓରେ ଜଣେ ଭୟଭୀତ ବ୍ୟକ୍ତି ଚିତ୍କାର କରୁଥିବା ଦେଖାଯାଇଛି, ଆପଣ ଦେଖିପାରିବେ ଯେ କାରଟି ଆଗକୁ ନ ଯିବା ପାଇଁ ସେ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛନ୍ତି। ପରିବାରର ଦୁଇଜଣ ସଦସ୍ୟ ଗାଡିରୁ ବାହାରିବାରେ ସଫଳ ହୋଇଥିଲେ – ଯୁବକ ଜଣକ ପଛ ସିଟରୁ ବାହାରିବାରେ ସଫଳ ହୋଇଥିଲେ, ତା’ପରେ ଜଣେ ବୟସ୍କା ମହିଳା ଥିଲେ।

https://youtu.be/AQCBEnB_DJQ

ତେବେ ଆଗ ସିଟରେ ବସିଥିବା ଅନ୍ୟ ଜଣେ ମହିଳା ଗାଡିରୁ ବାହାରିବା ପାଇଁ ସିଟ୍ ବେଲ୍ଟ  କାଢି  ପାରିନଥିଲେ ଏବଂ ସେ ମଧ୍ୟ କାର ସହିତ ପାହାଡରୁ ଖସିପଡିଥିଲେ। ଏବଂ ସେଠାରେ ଠିଆ ହୋଇଥିବା ତାଙ୍କର ଭୟଭୀତ ସାଥୀମାନେ ପାହାଡରୁ ଖସିପଡିଥିବା ଗାଡିକୁ ଦେଖୁଥିଲେ

ହେଜିଂ କାଉଣ୍ଟି ଜରୁରୀକାଳୀନ ପରିଚାଳନା ବ୍ୟୁରୋ ଅନୁଯାୟୀ କାରରେ ଫସି ରହିଥିବା ମହିଳା ସୌଭାଗ୍ୟବଶତ  ବୁଡ଼ିଯିବାରୁ ବଞ୍ଚି ଯାଇଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ କହୁଣୀ ଆଘାତ ଲାଗିଥିଲା,

କାରଟି କିପରି ନିଜେ ଚାଲିବା ଆରମ୍ଭ କଲା ତାହା ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇନାହିଁ | ତେବେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଚକିତ ଦର୍ଶକମାନେ ଅନୁମାନ କରିଛନ୍ତି ଯେ ବିଫଳ ହ୍ୟାଣ୍ଡବ୍ରେକ୍ ଠାରୁ ସ୍ନାପି କେବୁଲ୍ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏହାର କାରଣ ହୋଇପାରେ।

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top