କୁନି ଛୁଆ କୁ କୁକୁର କାମୁଡ଼ିବାରୁ ତାକୁ ମିଳିଲା ଆଜୀବନ କାରାଦଣ୍ଡ

କୁକୁରର ଦାନ୍ତ ବହୁତ ଶକ୍ତିଶାଳୀ | ଯଦି କୁକୁର ଆପଣ ଙ୍କୁ କାମୁଡି ଦେଉଚି ତାହାଲେ ଆପଣ ଙ୍କୁ ଉଚିତ୍ ପ୍ରକାର ଚିକିତ୍ସା ନେବାକୁ ପଡିବ, ଅଧିକାଂଶ ସମୟ ରେ ପାଗଳ କୁକୁର ଏମିତି ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତି ହେଲେ କିନ୍ତୁ ତଥାପି କୁକୁରମାନେ ଅନେକ ଲୋକଙ୍କୁ କାମୁଡ଼ନ୍ତି | ଏହି ବାଳକ ସହିତ ମଧ୍ୟ ସମାନ ଘଟଣା ଘଟିଥିଲା ​​| ଚାରି ବର୍ଷର ଛୋଟ କେଭିନ ଭିସେଣ୍ଟେ ବାହାରେ ଖେଳୁଥିଲେ

ତା’ପରେ ପିଟବୁଲ ପ୍ରଜାତିର ଏକ କୁକୁର ସେଠାକୁ ଆସିଲା | କୁକୁରଟି ମଧ୍ୟ ଚାରି ବର୍ଷ ହୋଇଥିଲା | ପିଲାଟିକୁ ଏକୁଟିଆ ଦେଖି ପିଟବୁଲ ପିଲାଟିକୁ କାମୁଡ଼ିବା ଆରମ୍ଭ କଲା। ଅବଶ୍ୟ, ସେହି ସମୟରେ ପିଲାଙ୍କ ସହିତ କେହି ନଥାନ୍ତେ, କେବଳ ସେତେବେଳେ ଯେତେବେଳେ କୁକୁର କେଭିନ ଉପରେ ଆକ୍ରମଣ କଲା, କେଭିନ ଚାହିଁଲେ ମଧ୍ୟ ନିଜକୁ ରକ୍ଷା କରିପାରିଲା ନାହିଁ

କୁକୁରଟି କେଭିନଙ୍କ ଜଙ୍ଘ ଏବଂ ଆଖିରେ ଖରାପ ଭାବେ କାମୁଡ଼ିଲା | କୁକୁର କାମୁଡ଼ିବା କାରଣରୁ ଶିଶୁର ଅବସ୍ଥା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଖରାପ ହୋଇଯାଇଥିଲା।
ଯେତେବେଳେ ଲୋକମାନେ କିଛି ସମୟ ପରେ ପିଲାଟିକୁ ଏହି ଅବସ୍ଥାରେ ଦେଖିଲେ, ସେମାନେ ସବୁକିଛି ବୁଝି ତାଙ୍କୁ ଡାକ୍ତରଖାନାକୁ ନେଇଗଲେ

ଡାକ୍ତରମାନେ କହିଛନ୍ତି ଯେ କୁକୁର କାମୁଡ଼ିବା କାରଣରୁ ଶିଶୁର ଆଖି ଅତ୍ୟନ୍ତ ଖରାପ ହୋଇଯାଇଛି ଏବଂ ଏହାର ସମାଧାନ ପାଇଁ ଅନେକ ଅସ୍ତ୍ରୋପଚାର କରିବାକୁ ପଡିବ।

ଶିଶୁର ଅବସ୍ଥା ଗୁରୁତର ହୋଇ କୋର୍ଟରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲା। ଆରିଜୋନାର ଫିନିକ୍ସର ମାରିକୋପା କାଉଣ୍ଟି ଶେରିଫ୍ ଜୋ ଆର୍ପାଇଓ କୋର୍ଟ ଏକ କୁକୁରକୁ ଆଜୀବନ କାରାଦଣ୍ଡରେ ଦଣ୍ଡିତ କରିଛନ୍ତି।

କୁକୁରକୁ ଆଜୀବନ ଜେଲରେ ଥିବା ଏକ ଅଲଗା ଆଶ୍ରୟସ୍ଥଳରେ ରଖାଯିବ ବୋଲି କୋର୍ଟ କହିଛନ୍ତି।ଯେତେବେଳେ ଏହି ଘଟଣା ଗଣମାଧ୍ୟମରେ ପ୍ରକାଶ ପାଇଲା, ସେତେବେଳେ ସେଠାରେ ଅନେକ ଲୋକ ଇଣ୍ଟରନେଟ୍ ସାହାଯ୍ୟରେ କୁକୁରକୁ ଏପରି ଦଣ୍ଡ ଦେବା ବିରୋଧରେ ସ୍ୱର ଉତ୍ତୋଳନ କରୁଛନ୍ତି।ସେ କୁକୁରକୁ ଆଜୀବନ କାରାଦଣ୍ଡ ଦେବା ବିରୋଧରେ। କୁକୁରକୁ ବଞ୍ଚାଇବା ପାଇଁ ଆରିଜୋନାରୁ ପଶୁ ଅଧିକାର କର୍ମୀମାନେ ମଧ୍ୟ ଅନଲାଇନରେ ସାହାଯ୍ୟ ମାଗିଛନ୍ତି।

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top