ଦୁର୍ଭାଗ୍ୟକୁ ସୌଭାଗ୍ୟରେ ବଦଳାଇ ଦିଏ ଏହି ବିଶେଷ ଉପାୟ, ଜାଣନ୍ତୁ ଏଥିପାଇଁ କଣ କରିବାକୁ ପଡିବ

ସମସ୍ତେ ନିଜ ଦୁର୍ଭାଗ୍ୟଠାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବା ପାଇଁ ଚାହିଁଥାନ୍ତି | ଯେପରିକି ଆମେ ଜାଣିଛନ୍ତି ଯେ ଯେତେବେଳେ ସମୟ ଖରାପ ଥାଏ, ସେତେବେଳେ ଛାଇ ମଧ୍ୟ ଛାଡି ଚାଲିଯାଏ | ଯଦି ଆପଣ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଯେ ଆପଣଙ୍କ ଦୁର୍ଭାଗ୍ୟ, ସୌଭାଗ୍ୟରେ ବଦଳିଯାଉ, ତେବେ ଏଥିପାଇଁ ଆପଣ କିଛି ସହଜ ଉପାୟ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ଧର୍ଯ୍ୟ ଧରନ୍ତୁ | ଏହି ଉପାୟ ଆପଣଙ୍କ ଦୁର୍ଭାଗ୍ୟକୁ ସୌଭାଗ୍ୟରେ ବଦଳାଇ ଦେବ |

– ସର୍ବ ପ୍ରଥମେ ଆପଣ ବରପତ୍ରକୁ ଗୁରୁ ପୁଷ୍ପ କିମ୍ବା ରବି ପୁଷ୍ପ ଯୋଗରେ ଆଣି ତା ଉପରେ ହଳଦୀ ଦ୍ୱାରା ସ୍ୱସ୍ତିକ ତିଆରି କରି ଘରେ ରଖନ୍ତୁ |

– ଘରର ମୁଖ୍ୟ ଦ୍ୱାରା ଉପରେ ଭଗବାନ ଶ୍ରୀ ଗଣେଶଙ୍କ ପ୍ରତିମା ଅଥବା ଚିତ୍ର ଏମିତି ଭାବେ ଲଗାନ୍ତୁ ଯେ ତାଙ୍କ ମୁହଁ ଘର ଭିତର ଆଡକୁ ରହିବ | ସେଥିରେ ସକାଳେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଧୂପ ଦେବେ |

– ଧନ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟ ସୋମବାର ଏବଂ ବୁଧବାର ଦିନ କରନ୍ତୁ |

– ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ, ବ୍ୟବସାୟ, ଚାକିରୀ, ରୋଜଗାର ଇତ୍ୟାଦି ଶୁଭକାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଯିବା ସମୟରେ ଘରର କୌଣସି ମହିଳା ଏକ ମୁଠି କରି କଳା ଶକ୍ତି ସେହି ବ୍ୟକ୍ତି ଉପରୁ ବୁଲାଇ ମାଟିରେ ଛାଡ଼ିଦିଅନ୍ତୁ | ଏପରି କଲେ ସବୁ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳ ମିଳିବ |

– ଗରିବ, ଅସହାୟ, ରୋଗୀ ଏବଂ କିନ୍ନରମାନଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇଁ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଦାନ କରନ୍ତୁ | ଯଦି ସମ୍ଭବ ହେବ ତେବେ କିନ୍ନରମାନଙ୍କୁ ଦେଇଥିବା ପଇସାରୁ ଗୋଟିଏ ମୁଦ୍ରା ଫେରାଇ ଆଣି ନିଜର କ୍ୟାଶ ବକ୍ସ କିମ୍ବା ଲକରରେ ରଖନ୍ତୁ | ଏହାଦ୍ୱାରା ବହୁତ ଲାଭ ମିଳିବ |

– କଳା ହଳଦୀର ଏକ ଖଣ୍ଡ ଶୁଭ ମୁହୂର୍ତ୍ତରେ ପ୍ରାପ୍ତ କରି ନିଜ ଘରେ, ବ୍ୟବସାୟୀ ନିଜ କ୍ୟାସ ବକ୍ସରେ ତଥା ବ୍ୟପାରୀ ନିଜ ବେକରେ ରଖନ୍ତୁ |

– ରବି ପୁଷ୍ପା ନକ୍ଷତ୍ରର ଶୁଭ ମୁହୂର୍ତ୍ତରେ ବାହାଡା ଗଛର ମୂଳ କିମ୍ବା ପତ୍ର ତଥା ଶଙ୍ଖପୁଷ୍ପିର ମୂଳ ଆଣି ଘରେ ରଖନ୍ତୁ | ଯଦି ଆପଣ ଏହାକୁ ରୂପା ବାକ୍ସରେ ରଖାଯାଏ, ତେବେ ଏହା ଆହୁରି ଶୁଭ ରହିବ |

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top