ଲଜ୍ଜାଜନକ: ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ସହ ଅନୈତିକ ସମ୍ପର୍କ ସନ୍ଦେହରେ ପତ୍ନୀ ପ୍ରେମିକା ର ଚୁଟି କାଟିଲା, ଗାଆଁ ରେ ଚର୍ଚ୍ଚା

ଗୁଜୁରାଟର ସୁରଟରୁ ଏକ ଲଜ୍ଜାଜନକ ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ବାସ୍ତବରେ ଏଠାରେ ଜଣେ ମହିଳା ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ସହ ଅନୈତିକ ସମ୍ପର୍କ ଥିବା ସନ୍ଦେହରେ ସମଗ୍ର ଗାଁ ସାମ୍ନାରେ ଜଣେ ଯୁବତୀଙ୍କ କେଶ କାଟିଥିଲେ। ମହିଳା ଜଣକ ସନ୍ଦେହ କରୁଛନ୍ତି ଯେ ଝିଅଟି ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ସହ ଅନେତିକ ସମ୍ପର୍କ ରଖିଛି। ଘଟଣାର ଭିଡିଓ ଦିନକୁ ଦିନ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ଏହି ଭିଡିଓରେ ଏହା ଦେଖିବାକୁ ମିଳେ ଯେ କିଛି ମହିଳା ତାକୁ ଧରିଥିବାବେଳେ ଜଣେ ମହିଳା ତାଙ୍କୁ ବାଧ୍ୟ କରି ଚୁଟି କାଟିଦେଲେ

ଏହି ସମୟରେ ପୀଡିତା ଲୋକଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇଁ ନିବେଦନ କରେ କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ କେହି ଆଗକୁ ଆସନ୍ତି ନାହିଁ। ଯେତେବେଳେ ସେ କାହାକୁ ସାହାଯ୍ୟ ମାଗିଥିଲେ, ସେଠାରେ ଏକତ୍ରିତ ହୋଇଥିବା ଲୋକମାନେ ହସୁଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ତାଙ୍କୁ ବଞ୍ଚାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁନଥିଲେ। ଏଥି ସହିତ, ଯେତେବେଳେ ଝିଅଟି ନିଜକୁ ବଞ୍ଚାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କଲା, ସେତେବେଳେ ମହିଳାମାନେ ତାଙ୍କୁ ଏତେ ଜୋରରେ ଧରିଥିଲେ ଯେ ସେ ଚାହିଁଲେ ମଧ୍ୟ କିଛି କରି ପାରିନଥିଲେ। ଏହି ସମୟରେ ଅନେକ ଲୋକ ଭିଡିଓ ତିଆରି କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା।

ଏହି ଘଟଣାର ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବା ପରେ ଭଦୋଦରା ପୋଲିସ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରିଥିଲା। ପୀଡିତା ଝିଅ ର ବିବୃତ୍ତି ନେବା ପରେ ପୋଲିସ ଏଫଆଇଆର ପଞ୍ଜିକରଣ କରିଥିଲା। ପୋଲିସ ଉକ୍ତ ଘଟଣାରେ ନିଶ୍ଚିତ କରିଛି। ତେବେ ଏହି ମାମଲାରେ ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ ମହିଳାଙ୍କ ସମେତ ପୋଲିସ ଅନେକ ଲୋକଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି।

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top