ଜଙ୍ଗଲରେ ଖେଳ କରିବା ବେଳେ ଧରିନେଲେ ଲୋକେ,ଝିଅ ନିଜ ଦେହରୁ ଖୋଲିଦେଲା ଡ୍ରେସ,କହିଲା ଆସ ମୋତେ ସବୁ କର…

 

ନମସ୍କାର ପାଠକ ବନ୍ଧୁ। ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣମାନେ ତୋ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଅନେକ ପ୍ରକାରର ଭିଡିଓ ଦେଖୁଥିବେ। କିଛି ଭିଡିଓ ଏମିତି ଥାଏ ଯାହା ଲଜ୍ୟାଜନକ ହୋଇଥାଏ। ଯାହାକି ସମାଜକୁ ଖରାପ୍ ଶିକ୍ଷା ଦେଇଥାଏ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ବର୍ତ୍ତମାନ୍ ଯୁଗରେ ସମସ୍ତେ ନିଜର ମନୋରଞ୍ଜନ ପାଇଁ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆର ବ୍ୟବହାର କରିଥାନ୍ତି। ତେଣୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଏକ ମନୋରଞ୍ଜନର ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ପାଲଟିଛି।ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଗୀତ, ନାଚ, ମଜାଳିଆ କଥା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସବୁ ରହିଥାଏ। 

ଆଜିକା ଦିନରେ ପ୍ରେମ କରିବା ଲୋକମାନେ ମନ କୁ ନୁହେଁ ବରଂ ଦେହକୁ ପ୍ରେମ କରୁଛନ୍ତି। ଏବଂ ଏହି ପ୍ରେମରେ ଲୋକ ମାନେ ଅନ୍ଧ ହୋଇ ଯାଇଥାନ୍ତି ଏବଂ ସେମାନେ କିଛି କରିବା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହୋଇଥାନ୍ତି।

ପ୍ରେମକୁ ହାସଲ କରିବା ପାଇଁ ଲୋକମାନେ କିଛି ବି କରିପାରନ୍ତି। ବନ୍ଧୁଗଣ ଆଜିକାଲି ଦୁନିଆରେ ଏପରି ସବୁ ଘଟଣା ଘଟୁଛି ଯାହା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ମାତ୍ରାରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି।

ଏହି ସବୁ ଘଟଣା ଓ ଖବର ଗୁଡିକୁ ଲୋକମାନେ ଯେକୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ରହି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ମାଧ୍ୟମରେ ଜାଣି ପାରୁଛନ୍ତି। ଆଜିପୁଣି ଗୋଟେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ଜନକ ଘଟଣା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ଜଣେ ପୁଅ ଆଉ ଝିଅ ଜଙ୍ଗଲ ଭିତରେ ପସି ରାସଲୀଳା କରୁଛନ୍ତି।

ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ଭିଡିଓ ରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି ପ୍ରେମୀ ଯୁଗଳ ପ୍ରେମ କରିବାକୁ ନଟି ଭିତରକୁ ଯାଇଛନ୍ତି। ଏଵଂ ଉଭୟ ପ୍ରେମୀ ଯୁଗଳଙ୍କର ନଟି ଭିତରେ ରା-ସ-ଲୀ-ଳା ଚାଲିଥିଲା। ସେତିକିବେଳେ ସେହି ଅଞ୍ଚଳ ର ବ୍ୟକ୍ତି ଦେଖିବା ପାଇଁ ପାଇଥିଲେ।

ଏବଂ ଏହା ପରେ ସେମାନେ ଏମାନଙ୍କ ଭିଡ଼ିଓ ରେକୋର୍ଡ କରି ଥିଲେ। ସେମାନଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କ ନାମ ଠିକଣା ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ବିଷୟ ରେ ପଚାରି ଥିଲେ ତଥା ପ୍ରେମୀ ଯୁଗଳ ମାନେ ସେହି ଲୋକ ମାନଙ୍କୁ ବୁଝେଇବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରି ଥିଲେ କି ସେମାନେ ଏଠାରେ ସେମିତି କିଛି କାମ କରୁ ନାହାଁନ୍ତି।

ତେବେ ଏହି ଘଟଣା ଭିଡିଓ ବର୍ତମାନ ସମୟ ରେ ବହୁତ ପରିମାଣ ରେ ଭାଇରଲ ହେଉ ଥିବା ବେଳେ ଲୋକ ମାନେ ଏହାକୁ ବହୁତ ପରିମାଣ ରେ ନି-ନ୍ଦା କରୁଛନ୍ତି।

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top