ମକା ବୁଦା ଭିତରେ ଚାଲିଥିଲା ଖେଳ, ଗାଆଁ ଲୋକେ ଦେଖି ଦେଲେ ଭଲ କିଳା!

 

ନମସ୍କାର ପାଠକ ବନ୍ଧୁ । ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣମାନେ ସମସ୍ତେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଅନେକ ପ୍ରକାରର ଭିଡିଓ ଦେଖିଥିବେ । ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏଭଳି କିଛି ଭିଡିଓ ଆପଣମାନେ ଦେଖିପାରିବେ ଯାହା ଦେଖିଲେ ଆପଣ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ ।

ଆଜିକାଲି ଦୁନିଆରେ ଏଭଳି କିଛି ଘଟଣା ଘଟୁଛି ଯାହା ଶୁଣିଲେ ଆପଣ ମନରେ ଅନେକ କଥା ଭାବିବେ । ଏହି ଭିଡିଓ ଦେଖିଲେ ଆପଣ ଭାବିବେ ଲୋକମାନେ ଏଭଳି କାମ କିପରି କରି ପାରୁଛନ୍ତି ।

ଏହି ଭିଡିଓରେ ଆପଣମାନେ ଦେଖିପାରିବେ କି ଜଣେ ଯୁବତୀ ଏଭଳି କାମ କରିଛନ୍ତି ଯାହା ଶୁଣିଲେ ଆପଣ ଭାବିବେ ଅନେକ କଥା । ଏହି ଯୁବତୀ ଜଣକ ଭଲପାଇ ଏଭଳି କାମ କରିଛନ୍ତି ଯାହାକୁ ନେଇ ଏବେ ଚର୍ଚ୍ଚା ହେଉଛି ।

ଯୁବତୀ ଜଣକ ଭଲ ପାଇଥିଲେ ଯୁବକଙ୍କୁ ଆଉ ଏହି ଯୁବକଙ୍କୁ ସେ ଭଲପାଇ ଏଭଳି କାମ କରିଥିଲେ ଆଉ ତାହା ପୁଣି ଜଙ୍ଗଲ ଭିତରେ । ଦୁନିଆ ବହୁତ ଭୟଙ୍କର ହୋଇଗଲାଣି । ଆଉ ଏହି ଦୁନିଆରେ ଏଭଳି ଅନେକ ଘଟଣା ଘଟୁଛି ।

ଭୟଙ୍କର କାମ କରୁଛନ୍ତି ଲୋକମାନେ । ଏହି ଲୋକମାନେ ଏଭଳି କାମ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଭାବିବା ଉଚିତ୍ । କିନ୍ତୁ ଲୋକମାନେ କିଛି ନ ଭାବି ଏଭଳି କାମ କରନ୍ତି ।

ଏହି ଯୁବତୀ ଜଣକ ଯୁବକଙ୍କ ସହିତ ପ୍ରେମ କରିବାକୁ ଜଙ୍ଗଲ ଭିତରକୁ ଯାଇଥିଲେ । ପ୍ରେମ କରି ସେଠାରେ ସେମାନେ ଏଭଳି ନିର୍ଲଜ୍ଜ କାମ କରୁଥିଲେ ଯାହାକୁ ନେଇ ଏବେ ସେମାନଙ୍କୁ ନେଇ ଅନେକ କଥା କହୁଛନ୍ତି । ଏହି ଯୁବକ ଜଣକ ଯୁବତୀଙ୍କ ସହିତ ଖରାପ କାମ କରୁଥିଲେ ।

ଆଉ ସେଠାରେ ସେମାନଙ୍କୁ ଲୋକମାନେ ଭିଡିଓ କରିଥିଲେ । ଆଉ ତାଙ୍କୁ ଏଭଳି କାମ କାହିଁକି କରୁଛନ୍ତି ବୋଲି ସେମାନେ ପଚାରିଥିଲେ । ଜଙ୍ଗଲ ଭିତରେ ଥିବା ମକା ଗଛ ଭିତରେ ଯୁବକ ଆଉ ଯୁବତୀ ଏଭଳି କାମ କରୁଥିଲେ ।

ଏହି ଭିଡିଓକୁ ନେଇ ଲୋକମାନେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେବା ସହ ଲୋକମାନେ ଅନେକ ପ୍ରକାରର କମେଣ୍ଟ ଦେଇଛନ୍ତି । ଏହି ଘଟଣାକୁ ଦେଖିବାକୁ ପିଲାମାନଙ୍କୁ ମନା କରାଯାଇଛି । ଏଭଳି କାମ ଏହି ସମାଜ ପାଇଁ ନିନ୍ଦନୀୟ ଅଟେ ।

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top