ନିଜ ପୁତୁରା ସହ କରୁଥିଲେ ରାସଲୀଳା,ଧରା ପଡ଼ିବା ପରେ କହିଲେ ମୋତେ ମୋ ପୁତୁରା ଦରକାର୍ ମୋ ସ୍ବାମୀ ମୋତେ ଶାନ୍ତି ଦେଇ ପାରୁନି!

 

ନମସ୍କାର ପାଠକ ବନ୍ଧୁ।ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଲୋକ ମାନେ କିଭଳି ଭାବେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି ଆପଣ ମାନେ ସମସ୍ତେ ଜାଣି ଥିବେ।ମହିଳା ମାନେ ନିଜ ପିଲା ଛୁଆ ଙ୍କ ଛାଡି ପର ପୁରୁଷ ଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ରଖୁଛନ୍ତି। ଥରେ ହେଲେ ବି ନିଜ ପରିବାର ସ୍ଵାମୀ କଥା ଭାବୁ ନାହାଁନ୍ତି।ସ୍ଵାମୀ ବାହାରେ ରହି କାମ କରୁଚି।

ଆଉ ସ୍ତ୍ରୀ ଘରେ ରହି ପର ପୁରୁଷ ଙ୍କ ସହିତ ଖେଳ କରୁଛି।ଏଭଳି ଏକ ଘଟଣା ବିଷୟ ରେ ଆମେ ଆଜି ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ।ଜଣେ ମହିଳା କିଭଳି ନିଜ ପ୍ରେମ ଜାଲ ରେ ଫସାଇ ଦେଇଛି ତାଙ୍କ ନିଜ ପୁତୁରା ଙ୍କୁ।

ସାମାନ୍ୟ ଦେହ ସୁଖ ପାଇବା ପାଇଁ ସେ ଏଭଳି କରିବେ ଏହାକୁ କେହି ବିଶ୍ବାସ କରି ନ ଥିଲେ।ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ରେ ଏକ ଭିଡିଓ ଖୁବ୍ ଜୋର୍ ରେ ଭାଇରାଲ୍ ହେଉଛି।ଜଣେ ମହିଳା ନିଜ ସ୍ଵାମୀ ଙ୍କ ସହିତ ସୁଖ ରେ ଘର ସଂସାର କରିଥିଲେ।

ତାଙ୍କ ସ୍ଵାମୀ ବାହାରେ ରହି କାମ କରନ୍ତି।ମାସ କୁ ମାସ ଟଙ୍କା ମଧ୍ୟ ପଠାଇ ଥାଆନ୍ତି।ହେଲେ ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ତାଙ୍କ ଠାରୁ ପ୍ରତିଦିନ ଦେ-ହ ସୁଖ ନେବା ପାଇଁ ଚାହୁଁଥିଲେ।ହେଲେ ତାଙ୍କ ସ୍ଵାମୀ ବାହାରେ ରହି ଥିବାରୁ ଏଭଳି କରି ପାରନ୍ତି ନାହିଁ।ସେଥିପାଇଁ ମହିଳା ଜଣକ ପାଗଳି ଙ୍କ ଭଳି ହୋଇ ଯାଆନ୍ତି।

ତାଙ୍କ ସ୍ଵାମୀ ଘରେ ନ ଥିବା ବେଳେ ମହିଳା ଜଣକ ନିଜ ପୁତୁରା ଙ୍କୁ ପ୍ରେମ କରୁଥିଲେ।ତାଙ୍କ ସହିତ ଶା-ରୀ-ରି-କ ସମ୍ପର୍କ ରଖିଥିଲେ।ଏହାକୁ କେହି ହେଲେ ବି ଜାଣି ପାରୁ ନଥିଲେ।ମହିଳା ଙ୍କ ସବୁ ଇଚ୍ଛା ତାଙ୍କ ପୁତୁରା ପୂରଣ କରୁଥିଲା।ହେଲେ ଏ କଥା କୁ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଝରକା ଫାଙ୍କ ରେ ଦେଖି ଦେଇଥିଲା।

ଏହା ପରେ ସେ ଏହାର ଗୋଟିଏ ଭିଡିଓ କରିଥିଲା।ଏହି ଭିଡିଓ କୁ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ରେ ଅପ ଲୋଡ କରି ଦେଇଥିଲା। ଯାହାକୁ ସମସ୍ତେ ଦେଖି ମହିଳା ଙ୍କୁ ଖୁବ୍ ନିନ୍ଦା କରି ଥିଲେ।ଓ କହିଥିଲେ କି ନିଜ ପୁଅ ସମାନ ପୁତୁରା ସହିତ ଏଭଳି କରିବା କେବେ ବି ଠିକ୍ ନୁହେଁ।

ଏହି ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ୍ ହେବା ପରେ ପୁତୁରା ଜଣକ ତାଙ୍କ ଖୁଡି ଉପରେ ଖୁବ୍ ରାଗି ଯାଇଛନ୍ତି।ପୁତୁରା ଓ ଖୁଡି ର ଏଭଳି କାର୍ଯ୍ୟ ସମସ୍ତେ ଖୁବ୍ ବିରୋଧ କରିଛନ୍ତି।ମହିଳା ଜଣକ କହିଛନ୍ତି କି ତାଙ୍କ ସ୍ଵାମୀ ତାଙ୍କ ଇଛା କୁ ପୂରଣ କରି ପାରୁ ନ ଥିଲେ।

ସେଥିପାଇଁ ସେ ନିଜ ପୁତୁରା ସହିତ ଶା-ରୀ-ରି-କ ସମ୍ପର୍କ ରଖିଛନ୍ତି।ଆପଣ ମାନେ କାହିଁକି ଏହି ଭିଡିଓ କରୁଥିଲେ।ମୋର ଭୁଲ କଣ ଥିଲା।ଯାହାକୁ ନେଇ ଏବେ ଖୁବ୍ ଚର୍ଚ୍ଚା କରା ଯାଉଛି।

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top