ପାହାଡ ଉପରେ କରୁଥିଲେ ରାସଲୀଳା, ଗାଆଁ ଲୋକେ ଧାରିନେଇ ଜୋରଜବରଦସ୍ତି କରିଦେଲେ !!

 

ନମସ୍କାର ପାଠକ ବନ୍ଧୁ।ବନ୍ଧୁଗଣ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଯୁବକ ଯୁବତୀ ମାନେ ଏଭଳି ଭାବେ ପ୍ରେମ କରୁଛନ୍ତି ଯାହାକୁ ଆପଣ ମାନେ ଦେଖିଲେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେବେ।ପାଠ ପଢିବା ବୟସ ରେ ପ୍ରେମ କରି ନିଜ ମାନ ସମ୍ମାନ କୁ ଭୁଲି ଯାଉଛନ୍ତି।

ଆମେ ଆଜି ସେଭଳି ଜଣେ ଯୁବତୀ ଙ୍କ ବିଷୟ ରେ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ।ଏହି ଯୁବତୀ ଜଣକ ନିଜ ପ୍ରେମିକ ସହିତ ଏଭଳି କିଛି କାଣ୍ଡ ଘଟାଇ ଛନ୍ତି।ଯାହାକୁ ଅନ୍ୟ ମାନେ ଦେଖି ନିନ୍ଦା କରିଛନ୍ତି।ଯୁବତୀ ମାନେ ନିଜ ପ୍ରେମ ପାଇଁ ସବୁକିଛି ଭୁଲି ଯାଉଛନ୍ତି।ସେମାନେ କେବେ ହେଲେ ନିଜ ସମ୍ମାନ କଥା ଭାବୁ ନାହାନ୍ତି।

ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ଜଣେ ସ୍କୁଲ ରେ ପାଠ ପଢୁଥିବା ଯୁବତୀ ଜଣକ ନିଜ ପ୍ରେମିକ ସହିତ ବୁଲିବାକୁ ଯାଇଥିଲେ।ସେଠାରେ ସେ ତଳେ ପଡ଼ିଥିବା ପଥର ଫାଙ୍କ ରେ ବସି ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକ ସହିତ ଶା-ରୀ-ରି-କ ସମ୍ପର୍କ ରଖୁଥିଲେ।ଯାହାକୁ ଦେଖି ଦେଇଥିଲେ ଗ୍ରାମ ବାସି।

ଏହା ପରେ ସେମାନେ ଦୁଇ ପ୍ରେମୀ ଯୁଗଳ ଙ୍କୁ ଖୁବ୍ ଗାଳି ଦେଇଥିଲେ।କେହି କେହି ତାଙ୍କର ଭିଡିଓ ଉତ୍ତୋଳନ କରିଥିଲେ।ଯୁବତୀ ଉ-ଲ-ଗ୍ନ ବେଶ କୁ ସମସ୍ତେ ଦେଖି ଦେଇଥିଲେ।ସମସ୍ତେ ଏହାକୁ ଖୁବ୍ ନିନ୍ଦା କରିଥିଲେ।ଯୁବତୀ ଙ୍କୁ ଏଥିରେ ଟିକେ ହେଲେ ବି ଲଜ୍ଜା ଲାଗି ନ ଥିଲା।

ସେ ନିଜ କୁ ଚୁପ୍ ରଖିବା ବଦଳ ରେ ଗ୍ରାମ ବାସୀ ମାନଙ୍କ ଉପରେ ବହୁତ ରାଗି ଯାଇଥିଲେ।ସେ କହିଥିଲେ କି ମୋର ଇଚ୍ଛା ମୁଁ ଯାହା କଲି ତମେ ମାନେ କିଏ ମୋତେ କିଛି କହିବାକୁ।ମୁଁ ତାଙ୍କ ସହିତ ଶା-ରୀ-ରି-କ ସମ୍ପର୍କ ରଖିଛି।ଆଗକୁ ତାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବି।

ଆପଣ ମାନେ ଆମର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ କଥା ରେ କାହିଁକି ମୁଣ୍ଡ ପୁରାଉ ଅଛନ୍ତି।ଏଭଳି କରିବା କେବେ ବି ଠିକ୍ ନୁହେଁ।ଯୁବତୀ ଙ୍କ ଏଭଳି କଥା ରେ ଗାଁ ର ଲୋକ ମାନେ ବହୁତ ରାଗି ଯାଇଥିଲେ।ସେମାନେ ଯୁବକ ଓ ଯୁବତୀ ଙ୍କୁ ବାନ୍ଧି ଖୁବ୍ ପିଟି ଥିଲେ।

ଏହି ଭିଡିଓ ଏବେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଖୁବ୍ ଭାଇରାଲ୍ ହେଉଚି।ଏଭଳି ଝିଅ କୁ ଜନ୍ମ କରିଥିବା ପିତା ମାତା ମାନେ ମଧ୍ୟ ଧନ୍ୟ ହୋଇ ଯିବେ।ଭୁଲ କରି ମଧ୍ୟ ଯୁବତୀ ଜଣକ କାହାରି କଥା ଶୁଣି ନାହାଁନ୍ତି।ଲୋକ ମାନଙ୍କ ମୁହଁ ରେ ଆହୁରି ଜବାବ ଦେଉଛନ୍ତି।

ସ୍କୁଲ ରେ ପାଠ ପଢୁଥିବା ଏହି ଯୁବତୀ ଜଣକ ବିଦ୍ୟାଳୟ କୁ ଯିବା ବାହାନା କରି ଆସି ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକ ସହିତ ଏପରି କିଛି କରୁଛନ୍ତି।ଯାହାକୁ କି ଧରି ପକାଇ ଥିଲେ ଗ୍ରାମ ବାସୀ।ଏହା ପରେ ତାଙ୍କ ବାପା ମା ଙ୍କୁ ଡକା ଯାଇ ଏ ବିଷୟ ରେ ଜଣାଇ ଦିଆ ଯାଇ ଥିଲା।

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top