ସ୍ବାମୀ ନିକ ଙ୍କ ଠୁ ବିରକ୍ତି ହେଇ ଛାଡପତ୍ର କରିବେ ପ୍ରିୟଙ୍କା, ସ୍ବାମୀ ଙ୍କ ଠୁ ୧୨ ବର୍ଷ ବଡ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଏବେ ହେଇଯିବେ ପୁଣି ଏକା..

ଗତ ସନ୍ଧ୍ୟା ଠାରୁ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା ବହୁତ ଚର୍ଚ୍ଚା ରେ ଅଛନ୍ତି, ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ତାଙ୍କ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ବାୟୋରେ ତାଙ୍କ ଶେଷ ନାମରୁ ‘ଚୋପ୍ରା’ ଏବଂ ‘ଜୋନାସ୍’କୁ ହଟାଇ ଦେଇଛନ୍ତି ଏବଂ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଚିନ୍ତାରେ ଅଛନ୍ତି। ଅନେକେ ପ୍ରଶ୍ନ କରୁଛନ୍ତି ଯେ ଏହା ସ୍ୱାମୀ ନିକ ଜୋନାସଙ୍କ ସହ ଛାଡପତ୍ର ପାଇଁ ଏକ ସୂଚନା କି? ମା ମଧୁ ଚୋପ୍ରା ବର୍ତ୍ତମାନ ରିପୋର୍ଟଗୁଡିକୁ ସ୍ପଷ୍ଟ କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ ସମସ୍ତ ଗୁଜବକୁ ଖଣ୍ଡନ କରିଛନ୍ତି!

ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଗତକାଲି ରାତିରେ ଲକ୍ଷ୍ୟ କରିଥଲେ ଯେ ଚୋପ୍ରା ତାଙ୍କ ବାୟୋରୁ ‘ଚୋପ୍ରା ଜୋନାସ୍’ ଅପସାରଣ କରିଛନ୍ତି | ତାଙ୍କ ନିଜ ସରନେମ୍ ସୁବିଧାଜନକ ଭାବରେ ଅପସାରିତ ହୋଇଥିବାବେଳେ, ‘ଜୋନାସ୍’ ଅପସାରଣକୁ ନେଇ ଏକ ବଡ଼ ଶବ୍ଦ ସୃଷ୍ଟି ହେଲା | ରିପୋର୍ଟରେ ଦର୍ଶାଯାଇଛି ଯେ ଏହି ଦମ୍ପତି ଛାଡପତ୍ର ପାଇଁ ଯାଉଛନ୍ତି।

କହିରଖୁଚୁ କି ପ୍ରିୟଙ୍କା ଆଉ ନିକ୍ ଗତ ୨୦୧୮ ରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ,ଆଉ ସେମାନେ ବିଗତ ୩ ବର୍ଷ ଧରି ପରସ୍ପର ସହ ରହିବା ପରେ ଏବେ ଏକ ରହିବାକୁ ନିଷ୍ପତି ନେଇଛନ୍ତି

ପ୍ରିୟଙ୍କା କିନ୍ତୁ ଏଇ କଥା କୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ ଖଣ୍ଡନ କରିଛନ୍ତି କାରଣ ସେ ନିଜେ କହିଛନ୍ତି ଏମିତି କିଛି ହେବନି କିନ୍ତୁ ପରିସ୍ଥିତି ଈଶାରା କରୁଚି ସେମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଅଲଗା ହେବେ

https://youtu.be/9oQphfHUGQc

ତେବେ ଆଗରୁ ଅମିର୍ ଖାଁ ବି ଛାଡପତ୍ର ଦେଇଛନ୍ତି, ସେଫ୍ ଅଲି ଖାଁ ବି, ସଲମାନ୍ ଖାନ୍ ଙ୍କ ଭାଇ ଅର୍ବଜ ଖାଁ ବି, ଏହା ସହ ଅଧିକାଂଶ ବଲିଉଡ୍ ଷ୍ଟାର୍ ମାନେ ବି ଦୁଇ ଦୁଇଟା ବିବାହ କରି ଖୁବ୍ ଚର୍ଚ୍ଚା ରେ ରହିଥାନ୍ତି

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top