ସ୍ୱାମୀ ମଲା ପରେ ପ୍ରେମିକ ସହ ଖେଳ କରିଦେଲା ବିଧବା ସ୍ତ୍ରୀ,କହିଲା ମୋ ସ୍ୱାମୀ ମରି ଯାଇଛି ଭଲ ହେଇଛି!

 

ନମସ୍କାର ପାଠକ ବନ୍ଧୁ। ଆସିଛି ଗୋଟିଏ ବଡ ଖବର।ବିଧବା ମହିଳା କଲେ ରାସ ଲୀଳା।ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଏଭଳି ଘଟଣା ଆପଣ ମାନେ ସବୁଦିନ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଦେଖିଥିବେ।ମହିଳା ମାନେ ନିଜ ଶରୀର ର ଭୋକ ମେଣ୍ଟେଇବାକୁ ଯାଇ ଏପରି କିଛି କାମ କରି ଦେଉଛନ୍ତି ଯାହାକୁ ନେଇ ଖୁବ୍ ଚର୍ଚ୍ଚା କରା ଯାଉଛି।

ଆଜି ଆମେ ସେଭଳି ଗୋଟିଏ ଘଟଣା ବିଷୟ ରେ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ।ଜଣେ ମହିଳା ଆଗରୁ ବିବାହିତ ହୋଇ ମଧ୍ୟ କମ୍ ବୟସ ର ଯୁବକ ଙ୍କ ସହିତ କରୁଛନ୍ତି ରାସ ଲୀଳା।ଯାହାକୁ ନେଇ ଅନ୍ୟ ଲୋକ ମାନେ ଥାନା ର ଦ୍ବାରସ୍ଥ ହୋଇଛନ୍ତି।

ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ଏବେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏକ ଭିଡିଓ ଖୁବ୍ ଭାଇରାଲ୍ ହେଉଛି।ଏହି ଭିଡିଓ ରେ ଜଣେ ଯୁବକ ଜଣେ ବିଧବା ମହିଳା ଙ୍କ ସହିତ କଥା ହେଉଛନ୍ତି।ବିଧବା ମହିଳା ଙ୍କ ସ୍ଵାମୀ ଗତ କିଛି ବର୍ଷ ତଳେ ମୃ-ତ୍ୟୁ ବରଣ କରିଥିଲେ।

ତାଙ୍କର ପିଲା ଛୁଆ ମଧ୍ୟ କିଛି ନ ଥିଲା।ମହିଳା ଜଣକ ଏବେ କିଛି ଟଙ୍କା ପାଇବା ଆଶା ରେ ଅନ୍ୟ ପୁରୁଷ ମାନଙ୍କ ସହିତ ଶା-ରୀ-ରି-କ ସମ୍ପର୍କ ରଖୁଛନ୍ତି।ତାଙ୍କୁ ନିଜ ପ୍ରେମ ଜାଲ ରେ ଫସାଇ ତାଙ୍କ ଠାରୁ ଟଙ୍କା ହଡ଼ପ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି।ଯୁବକ ଜଣକ ତାଙ୍କୁ ଏ କଥା ପଚାରୁଛନ୍ତି ଯେ ଗୋଟେ ଦିନ ତୁମ ସହିତ ଶା-ରୀ-ରି-କ ସମ୍ପର୍କ ରଖିବାକୁ କେତେ ଟଙ୍କା ନେଉଛନ୍ତି।

ମହିଳା ଜଣକ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଖୁସି ରେ ତାହାର ଉତ୍ତର ଦେଉଛନ୍ତି।ଜଣେ ବିଧବା ମହିଳା ହୋଇ ତାଙ୍କୁ ଏସବୁ କାମ କରିବା ପାଇଁ ଟିକେ ହେଲେ ବି ଖରାପ ଲାଗୁ ନାହିଁ।ଯୁବକ ଜଣକ ତାଙ୍କୁ ପଚାରୁଛନ୍ତି କି ତୋର କେତେ ଦରକାର କହ।ମୁ ସେତିକି ଦେବି।ଏଥିରେ ବିଧବା ମହିଳା ଜଣକ ବହୁତ ଖୁସି ହୋଇ ଯାଉଛନ୍ତି।

ଅନ୍ୟ ପଟେ ଯୁବକ ଜଣକ ଏହାର ଏକ ଭିଡିଓ କରୁଛନ୍ତି।ଯାହାକୁ ସେ ତାଙ୍କ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ଆକାଉଣ୍ଟ ରେ ପୋଷ୍ଟ କରିଥିଲେ।ଯାହାକୁ ଅନେକ ଲୋକ ଦେଖି ନିନ୍ଦା କରିଥିଲେ।ଜଣେ ମହିଳା ହୋଇ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ପୁରୁଷ ଙ୍କ ସହିତ ଏଭଳି କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ସମସ୍ତେ ବିରୋଧ କରିଛନ୍ତି।

ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ମହିଳା ମାନେ କିଛି ଟଙ୍କା ପାଇଁ ନିଜ ଇଜ୍ଜତ କୁ ବିକ୍ରୀ କରି ଦେଇଛନ୍ତି।ଏହାର ଏକ ଉଦାହରଣ ହେଉଛନ୍ତି ସେହି ବିଧବା ମହିଳା।ତାଙ୍କ ସ୍ଵାମୀ ମରିଗଲା ପରେ ସେ ଏକୁଟିଆ ହୋଇ ଯାଇଛନ୍ତି।ସେଥିପାଇଁ ସେ ଅନ୍ୟ ପୁରୁଷ ମାନଙ୍କ ସହିତ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ରଖୁଛନ୍ତି।ତାଙ୍କ ଠାରୁ ଖୁବ୍ ଟଙ୍କା ନେଉଛନ୍ତି।ଯାହାର ଏକ ଭିଡିଓ ଏବେ ଖୁବ୍ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି।

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top