ଶ୍ଵଶୁର ଘରୁ ସ୍ଵାମୀଙ୍କ ସହିତ ବାହାରିଥିଲେ, ଡ୍ରେନରେ ମିଳିଲା ପାଞ୍ଚ ମାସର ଗର୍ଭବତୀଙ୍କର ଶ-ବ

ଜଣେ ଗର୍ଭବତୀ ମହିଳାଙ୍କ ଗଳା କା-ଟି ହ-ତ୍ୟା କରିବାର ମାମଲା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ହ-ତ୍ୟା ପରେ ତାଙ୍କ ମୃ-ତ-ଦେ-ହ ଗୋହାନାର ମାହରା ଗ୍ରାମ ନିକଟରେ ଥିବା ଡ୍ରେନ ନମ୍ବର ୮ରେ ପକାଯାଇଥିଲା। ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ କହିବାନୁସାରେ, ମହିଳା ଜଣକ ନିଜେ ସକାଳେ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ସହିତ ଶ୍ଵଶୁର ଘରୁକୁ ଆସିଥିଲେ। ମହିଳାଙ୍କ ବାପା ଅ-ଭି-ଯୋ-ଗ କରିଛନ୍ତିଯେ, ତାଙ୍କ ଝିଅର ହ-ତ୍ୟା ସ୍ୱାମୀ ଗୁଲଶନ କରିଛନ୍ତି। ଏହା ସହିତ ସେ ଅନ୍ୟ ଶାଶୁଘର ତରଫରୁ ଅନ୍ୟ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଯୌ-ତୁ-କ ନି-ର୍ଯା-ତ-ନା ଅ-ଭି-ଯୋ-ଗ କରିଛନ୍ତି।

ଭେନ୍ସବାନ ପୋ-ଲି-ସ ଷ୍ଟେସନକୁ ସକାଳ ସୂଚନା ମିଳିଛି, ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ମୃ-ତ-ଦେ-ହ ଡ୍ରେନ ନମ୍ବର ୮ରେ ପଡ଼ିଛି। ଏହା ଉପରେ ବରୋଦା ଷ୍ଟେସନ ପ୍ରଭାରୀ ବଦନ ସିଂ ତାଙ୍କ ଦଳ ସହିତ ସେଠାରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ। ଏହାର କିଛି ସମୟ ପରେ ମହିଳାଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ମଧ୍ୟ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ।

ସମ୍ପର୍କୀୟମାନେ କହିଥିଲେଯେ, ସେମାନଙ୍କ ଝିଅ ଜ୍ୟୋତି ପ୍ରାୟ ୫ ମାସର ଗର୍ଭବତୀ ଅଟନ୍ତି। ଶୁକ୍ରବାର ସକାଳେ ନିଜେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଉତ୍ତମ ନଗର ଗୋହାନା ବାସିନ୍ଦା ଗୁଲ୍ସନ ନେଇ ତାଙ୍କୁ ଶ୍ଵଶୁର ଗହରକୁ ଯାଇଥିଲା। ସେ ସେମାନଙ୍କୁ ଫୋନ କରି ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେଯେ, ଜ୍ୟୋତି କିଛି କହୁ ନାହାଁନ୍ତି, ଆପଣ ଡ୍ରେନ ନମ୍ବର ଆଠକୁ ଆସି ଯାଆନ୍ତୁ। ସେ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚିବା ପରେ ସେଠାରେ ପୋଲିସକୁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। ସେ ଦେଖିଲେଯେ, ତାଙ୍କ ଝିଅର ମୃ-ତ-ଦେ-ହ ଡ୍ରେନରେ ପଡ଼ିଛି।

ମହିଳାଙ୍କ ପିତା ମାମନ ଅ-ଭି-ଯୋ-ଗ କରିଛନ୍ତିଯେ, ଗୁଲଶନ ତାଙ୍କ ଝିଅକୁ ତୀକ୍ଷ୍ଣ ଅସ୍ତ୍ରରେ ହ-ତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି। ବିବାହ ପରଠାରୁ ସେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପରିବାର ତାଙ୍କ ଝିଅକୁ ଯୌତୁକ ପାଇଁ ହଇରାଣ କରୁଥିଲେ। କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ସେ ତାଙ୍କ ଝିଅକୁ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବାକୁ ଦେଉନଥିଲେ। ବର୍ତ୍ତମାନ ପୋ-ଲି-ସ ଏଫଏସଏଲ ଟିମ ସହିତ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରି ମୃତଦେହକୁ ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ ପାଇଁ ଗୋହାନାର ଜେନେରାଲ ହସ୍ପିଟାଲକୁ ପଠାଇ ଦେଇଛି।

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top