Viral Video: ନୂଆ ବାହା ହେଇଥିବା ବୋହୂ କୁ ରାତି ଅଧ ରେ ଶୋଇଥିବା ବେଳେ ଶଶୁର କଲା ଦୁ-ଷ୍କ-ର୍ମ,ଘଟଣା ଜାଣିଲେ ଆପଣ ଙ୍କ ମୁଣ୍ଡ ଘୁରିଯିବ…

ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶର ଗ୍ୱାଲିଅରରେ ଜଣେ ମହିଳା ତାଙ୍କ ଶ୍ୱଶୁରଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଶିକାର ହୋଇଥିଲେ। ରାତିରେ ଯେତେବେଳେ ବୋହୂ ଘରେ ଏକୁଟିଆ ଥିଲେ, ତାଙ୍କ ଶ୍ୱଶୁର ତାଙ୍କ କୋଠରୀରେ ପ୍ରବେଶ କଲେ | ଶ୍ୱଶୁର ଜବରଦସ୍ତି ତାଙ୍କ ବୋହୂକୁ ବ-ଳା-ତ୍କା-ର କରିଛନ୍ତି। ଏହା ସହିତ  ସେ ମହିଳାଙ୍କୁ ଧମକ ଦେଇ ହତ୍ୟା କରାଯିବ ବୋଲି ଧମକ ଦେଇଛନ୍ତି। ଏହି ଘଟଣା ସହରର ନାକା ଚନ୍ଦ୍ରଭଦନୀ ଅଞ୍ଚଳର ..

ପୀଡିତା ମହିଳା ଜଣକ ସକାଳେ ପୋଲିସ କୁ ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ। ସମ୍ପର୍କୀୟମାନେ ତାଙ୍କ ଶାଶୁ ଘରେ ପହଞ୍ଚି ତାଙ୍କ ଶ୍ୱଶୁରଙ୍କୁ ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନକୁ ନେଇଥିଲେ। ମହିଳା ଜଣକ ଶ୍ୱଶୁରଙ୍କ ବିରୋଧରେ ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି। ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ବିରୋଧରେ ପୋଲିସ ଏକ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଛି।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ ଶିବପୁରୀ ଲିଙ୍କ୍ ରୋଡ୍ର ଜଣେ 26 ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ମହିଳା ତିନି ବର୍ଷ ପୂର୍ବେ ସମସ୍ତଙ୍କ ସହମତି କ୍ରମେ 2018 ମସିହାରେ ଜାନସୀ ରୋଡ୍ ନାକା ଚନ୍ଦ୍ରବାଦ୍ନୀଙ୍କ ଯୁବ ବାସିନ୍ଦାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ପରିବାର ଦ୍ୱାରା ବିବାହ କରିଥିଲେ। ବିବାହ ପରେ ସ୍ୱାମୀ କିଛି ଦିନ ଭଲ ରହିଲେ, କିନ୍ତୁ ଏହା ପରେ ଦୁହେଁ ଅଲଗା ହେବା ଆରମ୍ଭ କଲେ | କିନ୍ତୁ ସେ ଅନୁଭବ କଲେ ଯେ କିଛି ସମୟ ବିତିବା ପରେ ତାଙ୍କ ଶାଶୁଘରର ପରିସ୍ଥିତି ତାଙ୍କ ପାଇଁ ଅନୁକୂଳ ହେବ ..

ସୋମବାର ମୋନିକାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଘରେ ନଥିଲେ ଏବଂ ସେ ଏକୁଟିଆ ଥିଲେ। ତାଙ୍କର ଅନ୍ୟ ସମ୍ପର୍କୀୟମାନେ ଡୋଙ୍ଗରପୁରର ଅନ୍ୟ ଏକ ଘରେ ଥିଲେ। ତା’ପରେ ରାତି ଅଧରେ, ଯେତେବେଳେ ସେ ଗଭୀର ନିଦ୍ରାରେ ଥିଲେ, ତାଙ୍କ ଶ୍ୱଶୁର ତାଙ୍କ କୋଠରୀରେ ପ୍ରବେଶ କଲେ | ସେ ଶୋଇଥିବା ବୋହୂ ସହିତ ତାଙ୍କୁ ଖରାପ୍ କାମ କରିବାକୁ ବାଧ୍ୟ  କଲେ

ଆଉ ତାପରେ ତାଙ୍କ ପାଟିକୁ ତକିଆ ରେ ଚାପି ଦେଇ ଖରାପ୍ କାମ କରିଚାଲିଲେ ଆଉ କାମ ଶେଷ ପରେ ଧମକ ଦେଲେ କି କାହାକୁ କହିଲେ ତତେ ଜୀବନ ରୁ ଖଲାସ କରିଦେବି

ପରେ ସକାଳ ହେବା ପରେ ସେ ପୋଲିସ କୁ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ, ଆଉ ଶଶୁର କୁ ଗାଆଁ ଲୋକ ଧରିଥିଲେ.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top