ପିଞ୍ଜରାରେ ଥିବା ସିଂହକୁ ହଇରାଣ କରୁଥିଲା ଯୁବକ, ଅଚାନକ ସିଂହ ଧରି ପକାଇଲା ଯୁବକର ହାତ, ତାପରେ ଯାହା ହେଲା ଦେଖିଲେ ହୋଇଯିବେ ତାଯୁବ

ବଣୁଆ ଜନ୍ତୁମାନଙ୍କୁ ହଇରାଣ କରିବା ବିପଜ୍ଜନକ ହୋଇପାରେ ଏବଂ ସେମାନେ ବେଳେବେଳେ ଏହି କାରଣରୁ ମଣିଷକୁ ସେମାନଙ୍କର ଶିକାର କରିଥା’ନ୍ତି | ସିଂହ ସର୍ବଦା ରାଜା ହୋଇ ରହିଥାଏ, ସେ ଏକ ଗୁମ୍ଫାରେ ବନ୍ଦ ହୋଇରହିଥାନ୍ତୁ କିମ୍ବା ଖୋଲା ଜଙ୍ଗଲରେ ବୁଲୁଥାନ୍ତୁ | ତାଙ୍କ ସହ ମଜା କରିବା ସବୁବେଳେ ବିପଜ୍ଜନକ, ଆମେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏପରି ଏକ ଭିଡିଓ ପାଇଲୁ | ଯେଉଁଥିରେ ପ୍ରାଣୀ ଉଦ୍ୟାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଆସିଥିବା ଜଣେ ଯୁବକ ଏକ ପିଞ୍ଜରାରେ ବନ୍ଦ ଥିବା ସିଂହ ସହିତ ଏପରି କାର୍ଯ୍ୟ କରିଥିଲେ ଯେ ସିଂହ ତାଙ୍କ ହାତ ଧରିନେଲା ଏବଂ ଏହା ପରେ କ’ଣ ହେଲା ଆପଣ ଏହି ଭିଡିଓରେ ଦେଖିପାରିବେ |

ଏହି ଭିଡିଓ ଟ୍ୱିଟର ଆକାଉଣ୍ଟ @ 5_ ଆଡେଲ_5 ରୁ ମଧ୍ୟ ସେୟାର କରାଯାଇଛି | ଯାହା ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ 4200 ରୁ ଅଧିକ ଭ୍ୟୁ ପାଇଛି | ଏହା ସହିତ 32 ଟି ଲାଇକ୍ ଏବଂ ନଅଟି ରିଟ୍ୱିଟ୍ ମଧ୍ୟ ଏହି ଭିଡିଓରେ ଆସିଛି | ଏହି ଭିଡିଓରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳେ ଯେ କିଛି ପର୍ଯ୍ୟଟକ ପ୍ରାଣୀ ଉଦ୍ୟାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଆସିଛନ୍ତି। ସମସ୍ତ ପର୍ଯ୍ୟଟକ ଏକ ପିଞ୍ଜରାରେ ବନ୍ଦ ଥିବା ସିଂହ ନିକଟରେ ଠିଆ ହୋଇ ଏହାକୁ ଦେଖିବା ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତି | ଏହି ସମୟରେ ଜଣେ ଯୁବକ ପିଞ୍ଜରାର ଅତି ନିକଟତର ହୋଇ ସିଂହର ପିଞ୍ଜରାରେ ହାତ ରଖିବା ଆରମ୍ଭ କଲା |

https://twitter.com/i/status/1400408922444414977

ପ୍ରଥମେ ସିଂହ ଚୁପଚାପ୍ ବସିଥିଲା, କିନ୍ତୁ ଯେତେବେଳେ ଯୁବକ ସୀମା ଅତିକ୍ରମ କଲା, ସିଂହ ଯୁବକଟିର ହାତ ଧରି ତାଙ୍କୁ ଟାଣିବାକୁ ଲାଗିଲା | ସିଂହ ଯୁବକଟିର ହାତ ଧରିବା ପରେ ସେଠାରେ ଉତ୍ତେଜନା ଦେଖାଦେଇଥିଲା ଏବଂ ଯୁବକ ଜୋରରେ ଚିତ୍କାର କରିବାକୁ ଲାଗିଲା। ସିଂହ ଯୁବକକୁ ଭିତରକୁ ଟାଣିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରେ। ସେହି ସମୟରେ ଯୁବକ ମଧ୍ୟ ସିଂହର କବଳରୁ ବାହାରିବା ପାଇଁ ଜୋରରେ ପାଟି କରୁଥାଏ ।

ସେଠାରେ ଉପସ୍ଥିତ ଲୋକମାନେ ସିଂହର ପାଟିରୁ କିପରି ଯୁବକଟିର ହାତ ବାହାର କରିବେ ବୁଝି ପାରିଲେ ନାହିଁ | ସେତେବେଳେ କେହି କେହି ସିଂହ ଉପରେ କିଛି ମାରନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ସିଂହ ତଥାପି ଯୁବକଟିର ହାତ ଛାଡି ନଥାଏ | ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଯୁବକ ଜଣକ ଏହିପରି ହାତ ଟାଣିବାରେ ଲାଗେ ଯେମିତି ସିଂହ କେତେବେଳେ ଯୁବକର ହାତଟି କୁ ଛାଡିଦେବ |

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top