ଧନଲାଭ ପାଇଁ ଆଜି ହିଁ କରନ୍ତୁ ଲେମ୍ବୁର ଏହି ଉପାୟ, ମିଳିବ ବହୁତ ଲାଭ

ଆମ ସମାଜରେ ଆଜି ବି ଅନେକ ଉପାୟ କରାଯାଇଥାଏ | ଆମ ଗ୍ରନ୍ଥଗୁଡିକରେ ମଧ୍ୟ ଏପରି ଅନେକ ପ୍ରୟୋଗ ବିଷୟରେ କୁହାଯାଇଛି, ଯାହା ସାହାଯ୍ୟରେ ଅସମ୍ଭବ କାର୍ଯ୍ୟକୁ କରାଯାଇପାରିବ | ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏପରି କିଛି ଉପାୟ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ, ଯାହାକୁ ଜାଣି ଆପଣ କରିବା ସହିତ ବହୁତ କିଛି ପାଇପାରିବେ |

ଜାଣନ୍ତୁ ସେହି ଉପାୟଗୁଡିକ ବିଷୟରେ :-

– ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ କୌଣସି ଜିନିଷରେ ସଫଳ ହେବାର ଅଛି, ତେବେ ଗୋଟିଏ ଲେମ୍ବୁ ଉପରେ ୪ଟି ଲବଙ୍ଗ ଲଗାଇ ଦିଅନ୍ତୁ ଏବଂ ଶ୍ରୀ ହନୁମତେ ନମଃର ମନ୍ତ୍ରକୁ ୨୧ ଥର ଜପ କରନ୍ତୁ | ତାପରେ ସେହି ଲେମ୍ବୁକୁ ନିଜ ସାଥିରେ ରଖନ୍ତୁ |

– ଧନଲାଭ ପାଇଁ ସୋରିଷ ତେଲ ନେଇ ଦୀପରେ ଢାଳନ୍ତୁ ଏବଂ ସେଥିରେ ଦୁଇଟି ଲବଙ୍ଗ ପକାଇ ଦିଅନ୍ତୁ | ତାପରେ ଏହି ଦୀପକୁ ବ୍ୟବହାର କରି ହନୁମାନଙ୍କୁ ପୂଜା କରନ୍ତୁ | ଏହା ଦ୍ୱାରା ଆପଣଙ୍କର ଲାଭ ହିଁ ଲାଭ ହେବ |

– ଯଦି ଆପଣଙ୍କ ଘରେ କୌଣସି ପିଲା କିମ୍ବା ବଡ଼ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଖରାପ ନଜର ଲାଗିଯାଇଛି, ତେବେ ତାଙ୍କ ମୁଣ୍ଡରୁ ପାଦ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସାତଥର ଲେମ୍ବୁ ମାରନ୍ତୁ ଏବଂ ଏହାପରେ ଏହି ଲେମ୍ବୁକୁ ଚାରି ଖଣ୍ଡ କରି କୌଣସି ସୁନସାନ କିମ୍ବା ଛକ ଉପରେ ଫିଙ୍ଗି ଦିଅନ୍ତୁ |

– ଘରର ନକାରାତ୍ମକ ଶକ୍ତିକୁ ଦୂର କରିବାପାଇଁ ଘରେ ଲେମ୍ବୁ ଗଛ ଲଗାନ୍ତୁ, କାରଣ ଲେମ୍ବୁ ଗଛ ରହିଲେ ଆଖପାଖ ବାତାବରଣରେ ସକାରାତ୍ମକ ଶକ୍ତି ଭରପୁର ରହିଥାଏ |

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top