ସାପ ର ଏତେ ବଡ଼ ଅଣ୍ଡା ଗିଳିବା ଭିଡିଓ ଆପଣ ଆଗରୁ ଦେଖିନଥିବେ, ନିଶ୍ଚୟ ଡରିଯିବେ ଥରେ ଦେଖନ୍ତୁ

ଆଜିକାଲି ଦୁନିଆ ରେ ଆପଣ ଅନେକ ଥର ଖବରକାଗଜରେ ଅଜଗର ସାପମାନଙ୍କର କୌଣସି ପ୍ରାଣୀ କିମ୍ବା ମଣିଷକୁ ଗିଳିବାର ଖବର ପଢନ୍ତି ଏବଂ ଅନେକ ଥର ଆପଣ ସମାନ ଭିଡିଓ ଦେଖିଥିବେ | କିନ୍ତୁ ବୋଧହୁଏ ଆପଣ ସାପକୁ କିଛି ଏତେ ବଡ଼ ଜିନିଷ ଗିଳିଥିବାର କେବେ ଦେଖି ନାହାଁନ୍ତି |

କିନ୍ତୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ, ଆମେ ଏକ ଭିଡିଓ ପାଇଲୁ ଯାହା ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଭୟଭୀତ କରିବ ଏବଂ ଏକ ସାପ ତାର ଶିକାରକୁ ଗିଳିବା ପାଇଁ ପାଟି ଏବଂ ସମଗ୍ର ଶରୀରକୁ ବିସ୍ତାର କରିପାରେ | ଏହି ଭିଡିଓରେ ଆପଣ ଏକ ସାପକୁ ଏକ ଅଣ୍ଡା ଗିଳିଥିବାର ଦେଖିପାରିବେ ଯାହା ବୋଧହୁଏ କୁକୁଡ଼ା ଅଣ୍ଡା ଅଟେ ଏବଂ ସାପ ଏହାକୁ ପୁରା ଗିଳିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛି |

ଏହା ତା ଶରୀର ଠାରୁ ବିଶେଷ ବଡ଼ ହେଲେ ବି ସେ ଏହାକୁ ଏମିତି ସହଜ ରେ ଗିଲି ଦିଏ ଯାହା ଆପଣ ଦେଖିଲେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେବେ, ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ..

 

ଏହି ଭିଡିଓ ଟ୍ୱିଟର ଆକାଉଣ୍ଟ @animal_world ରୁ ସେୟାର କରାଯାଇଛି ଯାହା ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ 400 ରୁ ଅଧିକ ଥର ଦେଖାଯାଇଛି | ଏହା ସହିତ 230 ଟି ଲାଇକ୍ ଏବଂ ଚାରିଟି ରିଟ୍ୱିଟ୍ ମଧ୍ୟ ଏହି ଭିଡିଓରେ ଆସିଛି |

ଏହି ସମୟରେ, ଅନେକ ଉପଭୋକ୍ତା ମଧ୍ୟ ଏହି ଭିଡିଓ ଉପରେ ନିଜର ମତାମତ ଦେଇଛନ୍ତି | ଏହି ଭିଡିଓରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳେ ଯେ ଦୁଇଟି କୁକୁଡ଼ା ଅଣ୍ଡାକୁ କିଛି ସ୍ଥାନରେ ରଖାଯାଏ | ତା’ପରେ ଏକ କଳା ସାପ ଅଣ୍ଡାର ଆଖି ଧରି ଗିଳିଦେବା ପାଇଁ ପହଞ୍ଚେ | ସାପ ଏକ ଅଣ୍ଡା ଗିଳିବା ଆରମ୍ଭ କଲା |

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top